Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem érzem úgy, hogy bármennyir...

Nem érzem úgy, hogy bármennyire is népszerűvé váltam volna a gólyatáborban. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Az ELTE gólyatáborában voltam, és maradt bennem egy űr amiért nem lettem nagyon népszerű. Egy pár embert megismertem ugyan, de sokkal többre számítottam. Mit ajánlotok, hogyan kezdjek egyáltalán hozzá most az ismerkedéshez? Van még esélyem "ismertebbé" válni? Persze nem arra gondolok, hogy én akarok lenni az egyetem közepe, de örülnék ha egy nagyobb társaság fontosabb lehetnék.

2021. aug. 27. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez melyik kar? :)

Nyugi, a többség nem a gólyatáborban köti élete barátságait. Sőt, én nem is voltam, de akikkel első héten jóban lettem, azok sem vettek részt a táborban. Az órák miatt előbb-utóbb úgyis szert teszel társaságra. De amit javasolni tudok: Lépj be a fb-os egyetemi csoportokba, hozz létre messengeres csoportot, ahol a szaktársaid vannak, ha még nincs ilyen. Ha BTK-s vagy, akkor hívd el a szimpatikus egyedeket a KK-ba, ott még több embert ismerhetsz meg általuk. Sok sikert! :)

2021. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember nem megy el a gólyatáborba. Nem tudom, nálatok milyen volt, de én anno a sok kötött program miatt nem is nagyon tudtam senkivel ismerkedni, sem kibontakozni.


Majd órák között és után megismeritek egymást. A félév elején még kicsit lazább minden, menj el velük tanítás után iszogatni, ebédelni, hasonlók. Ha kolis vagy, az nagy előny, de ha van ismerősöd, akinek köszönhetően be tudsz menni a koliba napközben, az is hasznos tud lenni. Én legalábbis így szereztem barátokat és lettem kicsit jobban a társaság középpontjában.

2021. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én meg túlzottan is ismert lettem, sőt egy "túl jól" sikerült produkció miatt valaki hónapokig melegnek hitt

amúgy kapcsolati értelemben túl sok mindenről nem maradtál le, az első pár hét ugyanúgy ismerkedős, mint a gólyatábor, és inkább azokkal leszel jóban, akikkel az órákon vagy a koliban egy csoportba kerülsz

2021. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!