Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet, hogy valaki egész...

Hogy lehet, hogy valaki egész nap elérhető messengeren? (legalábbis én mikor nézem mindig) Csak nagyon ritkán kb. 10 percekre lép ki, mit lehet egész nap a messengeren csinálni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belépettnek jelzi amennyiben netre van csatlakozva a telefon.
2021. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinál ott semmit, csak elérhető. Ahogy az első írta, valószínűleg úgy van beállítva neki, hogy elérhetőt mutat, ha van net.
2021. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munka közben egésznap megvan nyitva a gépen, így azt jelezheti, hogy fent vagyok egésznap. De attól még nem használom állandóan.
2021. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak be van állítva, hogy elérhető. Nem szoktuk ki-be kapcsolgatni.
2021. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy telefonon a háttérben fut, vagy ténylegesen meg van nyitva, és ezt jelzi a telefon. Valamint, az állapotjelző sem mindig pontos. Már jártam úgy, hogy mindenhol ki voltam jelentkezve, még csak net közelben sem voltam, de valaki rám írt, és elérhetővé ugrott az állapot.
2021. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg van nyitva a facebook, és elérhető.

Attól még nem biztos hogy gépnél van...

2021. szept. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!