Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS!!! Messengeren mit csinálj...

SOS!!! Messengeren mit csináljak azzal aki nagyon rámenősen írogat nekem? És nagyon zavar,de nekem az osztálytársa tetszik nem ő, akivel szintén beszélgetek, mit csináljak, hogyan oldjam, meg hogy ne írjon többet?

Figyelt kérdés
Ha tiltom, meg tudja az egész brigád, mert elmondja nekik? Hogy oldjam meg, hogy ne legyen sértődés és nagy balhé? 17/L

2021. szept. 3. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Tényleg bajba vagyok, mert nem akarom magamra haragítani azt aki tényleg tetszik nekem , de a másikat meg télleg le akarom koppintani!!

Még soha nem koppintottam le senkit, írtok jó lekoppintós dumákat nekem?

Légyszi, köszii!

2021. szept. 3. 17:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Béla, amúgy miért irogatsz nekem ennyit? Szeretnéd, ha a kapcsolatunk elmélyülne? Mert arra nem vagyok vevő."
2021. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad meg neki az őszintét, hogy nem ő tetszik, hanem az a bizonyos osztálytársa. Ez sem fog jól esni neki, de így lerázod végérvényesen és még jól is alakulhat a dolog azzal a sráccal, aki tetszik neked!
2021. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell valaszolni
2021. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten. Komolyan megharagudna egy fiu azert, mert a bunko nyomulo zaklato haverjat leallitottad? Es azt hiszed, nem sejtene, hogy nem igaz az o verzioja? Ennyire ne legyel nyuszika.
2021. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt. Volt akit engedély keresekbe raktam kb lassan fel éve es még mindig ir de persze nem válaszolok. Volt akinek meg mondtam ő persze megsértődött es azóta nem ir többet szóval mindehogy megsértése
2021. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Vagy kérj tőle tanácsokat hogy hogy szedj fel egy fiút és semmi rá utálot ne irj aztán úgy is le fog kopni ha nincs esélye
2021. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell alakoskodni meg trükközni. Nem kell udvariaskodni a zaklatóval mert bátorításnak veszi. Ne válaszolj/tiltsd le és pont.
2021. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Te ennyire gyáva vagy?!
2021. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!