Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha beszolnak?

Mit tegyek ha beszolnak?

Figyelt kérdés

Visszaszolni nem akarok. Nem azert mert felek, hanem szimplan nem tartom fontosnak.

De ha valaki beszol hogy “hogy nezel ki” vagy “ronda vagy” mi a fenet csinaljak?



2021. szept. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mond, hig, hogy te se vagy szebb.
2021. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

"Ahogy te nem, b*szdmeg"

Én ezt szoktam reagálni.

2021. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem állsz ki magadért valahogy, akkor egyre durvábban fognak elnyomni és fikázni, mert látják hogy mindent megtehetnek veled. Persze lehet szólni a tanároknak egy pontnál, de egyrészt úgyse ér semmit, másrészt amúgy sem véd meg. Nem kell kikelve magadból üvöltözni velük, érdemes inkább iróniával lerendezni őket, nyugodtan.


Ha visszaszólsz, ugyanúgy benne van egy kis kakaskodás lehetősége mintha nem tennéd (hisz anélkül is neked mehetnek, ütögethetnek és agyonverhetnek), viszont legalább az önképedet és az önbizalmadat erősíted azzal, hogy nem engeded magad semmibe nézni.


Alapvetően az ignorálás a legjobb módszer, de suliban más a helyzet, mert ott nap mint nap átfogod élni ezeket és egyre inkább bekóstolnak, nem csak egy random alkoholista hülye áll beléd például.

2021. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Persze, mert te vagy a példaképem."
2021. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Értem hogy nem tartod fontosnak, de nézd a másik oldalról. Azért szólnak be mert azt hiszik megteheti veled, látják higy nem állsz ki magadért.
2021. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vsak annyit: köszönöm a bókot.
2021. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj neki és verd agyon
2021. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Te se vagy egy matyóhímzés"
2021. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Senki sem tökéletes" - aztán mosolyogj egyet.
2021. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem böffents oda nekik egy "Kapd be"-t azt csá.
2021. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!