Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Láttatok már másokat szexelni?

Láttatok már másokat szexelni?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan történt az eset és hogy reagáltatok rá?

2021. szept. 7. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban. Biztos élvezték, hogy mások is nézik őket. Én nem néztem volna, de ha az orrom előtt kezdenek neki, akkor így jártam.
2021. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem, de engem már láttak, többször is. Egyszer egy hotelban az üvegfal előtt csináltuk és szemben iroda volt, persze mi nem tudtunk róla, mikor befejeztük akkor láttuk meg hogy néznek minket.

Máskor egy barátunk nyaralójában voltunk, mikor a balkonon szexeltünk (hátsó kertre nyílt) és a szomszédot nem vettük észre hogy éppen ránk lát a kertjéből.

Aztán otthon is, a konyhában nagy ablak volt, ami a közös kertre nyílt (panel) , mi a földszinten laktunk, függöny nem volt. A kertben épp egy baráti társaság grillezett. Éppen hazaért az exem, én főztem, ő elkapott a konyhaasztalon és hát a grillezők előtt csináltuk.

De még volt pár eset... Lehet ez vmi fétisem lett?!

2021. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim
2021. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ja. Két csövest egy bokorban. De olyan hangja volt az egésznek, mint mikor az orángutánok csinálják. Mindenesetre levideóztam és ment fel Napiszarra. 😁
2021. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen 42N
2021. szept. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
30%
Még nem de szivesen megnézném,és ha öket is izgatná akkor be is szállnék hozzájuk,vagy hoznám az én páromat is és 4esbe csinálnánk tovább!
2021. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Jeee. Ma meg csak 3x volt ez abkérdés.
2021. szept. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de véletlenül. Gyorsan le is léptem és próbáltam másra gondolni utána.
2022. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!