Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A diszkós közeg miért ilyen...

A diszkós közeg miért ilyen tré ellenben egy koncertes közeggel?

Figyelt kérdés
A házibulit most leszámítva voltam mindkettőn, így megtapasztaltam és hiába szeretem a diszkó zenéket, pont emiatt nem is szívesen megyek el, inkább elmegyek egy koncertre ahol normálisabb a társaság és nincsenek problémás fazonok. Régről hallottam, hogy jobbak voltak a diszkók is, persze a 80-as meg 90-es években. De még egy helyi fesztiválon is jobb, ahol van vegyesen minden fajta előadó meg több műfajú zene, legyen az Pop vagy Rock együttes, vagy épp sztár DJ. Erről kinek mi a véleménye?

2021. szept. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A '90-es években már mindent elborított a kábszi, szóval ezt azért cáfolnám. Ja, én meg voltam olyan koncerten, ahol már vér is folyt, a biztobojoknak meg percenként kellett beugrálniuk a közönségbe balhé miatt. De amúgy igen, műfaja válogatja.
2021. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 moozygoo ***** válasza:

Régebben más volt

A 90-es években mindenki táncolt

2021. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!