Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek(tisztelet a kivétel...

Az emberek(tisztelet a kivételnek) miért nem merik soha a szemembe mondani ha gondjuk van velem, miért kell a szemembe mosolyogni gúnyosan, a hátam mögött meg kibeszélni? A lányok csinálják ezt velem, én is amúgy lány vagyok.

Figyelt kérdés
Meg állandóan kinevetnek, pedig én nem csinálok nekik semmi rosszat, átlagosan nézek ki. Már nagyon idegesítenek a hülye röhögös, mindig a pofámba vihogós lányok, akik utánna meg elmondanak mindenféle szarnak!

#röhögés #kibeszélős
2021. szept. 15. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen a hátam mögött! Mert csak röhögni mernek a szemembe, megmondani mi a bajuk azt már nem merik!
2021. szept. 15. 13:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert nincs semmi. Foleg, ha nem ismernek.

Akkor tobb, mint valoszinu, h vmire irigyek rajtad es azert csinaljak, mert ettol magukat nagyobbnak erzik.🤷🏼‍♀️


Tudom szar erzes, de probald ignoralni

2021. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fú ilyen bullying meg kirekesztés meg kibeszélés nálam is volt anno, még evekkel ezelőtt. Általánosban is, meg gimiben is bepróbálkoztak, bár akkor valszeg rájöttem hogy kell reagálni.

Akik ilyet csinának, tulajdonkeppen el akarnak bizonytalanítani. Ha pl valamiben nem vagy olyan jó mint mások, es ez téged zavar, akkor arra a gyenge pontra fognak betámadni. És el is erik amit szeretnének, fel tudnak húzni, el tudnak bizonytalanítani stb.

Amit tehetsz, hogy azt mutatod nekik, hogy amivel csesztetnek, az téged nem zavar. Bármi olyat reagálhatsz aminek az az üzenete számukra, hogy igen tudod hogy ez van, nem kell rá külön felhívniuk a figyelmedet, mert eleve is tudtad és teljesen elfogadod hogy az úgy van. Ha nem is fogadod el akkor játszd meg előttük (de persze ha tényleg elfogadod akkor hitelesebb)

2021. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!