Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar énekesek haknijai...

A magyar énekesek haknijai tényleg gyengék?

Figyelt kérdés

Nagyon régen voltam ilyen koncerten. Tegnap a youtube feldobott egy Dér Heni-Kasza Tibi haknit. Rosszul énekeltek, de alatta ment halkan az eredeti hang. Kínos volt nézni is.

Jártok ilyen koncertekre? Nem Kasza Tibire, hanem bármilyenre. Tényleg ilyen gázak ezek?



2021. szept. 19. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ezek celebek, nem énekesek. Nézz meg egy Omegát vagy Ossiant vagy Tankcsapdát, akár Neoton Famíliát, és nem fogsz ilyen baromságokat tapasztalni.
2021. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol egyetértek #1-el, hogy ezek ilyen fogyasztási termékek, sorozat gyártott zenével. A haknik meg ilyen háttérzene a sör virslihez.


Nekem a zene úgy működik jól, hogy keresgélek, megszeretek dolgokat és azokra megyek el. Amikor csak ilyen random dolog, az általában csalódás. Még zenei fesztiválok jók nyáron. Ott is rendes dolgok vannak, nem tucat hakni.

2021. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. Egy rendes nagy koncert, tehetséges énekesekkel, jó dalokkal remek élmény. A hakni meg, lemegy a "sztár" mucsaröcsögére tátogni fél órát fél milláért. Ezzel átveri a közönséget, és marha elégedett, hogy mennyi pénzt kap semmi teljesítményért.
2021. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
90%-uk értékelhetetlen fos.
2021. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Én is megdöbbentem ezen. :( Főleg,hogy alatta megy halkan az ének. Akkor miért tartják magukat énekesnek? Így bárki el tud tátogni egy dalt.
2021. szept. 19. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr énekesekére járok, akik nem ismertek, nem hoznak le egy olyan showt mint a celebek és az ismertek, néhány még nem is énekel annyira jól, de mégis jó őket hallgatni. Igazi gyöngyszemek is vannak köztük ritka különleges hanggal, hozzájuk lehet szólni (sok esetben inkább ők szólnak hozzád, ha látják rajtad hogy tetszik amit csinálnak), sokkal közvetlenebb, mint ezek a gigashowk, meg persze ingyen van, mert ők a zene szeretete miatt csinálják, nem a pénzért.
2021. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az szokott kiakasztani, hogy egy agyilag annyira pihent agyú nép szülöttei, mint a magyar, milyen szinten fantáziátlanok. Egyszerűen röhej, hogy kevés magyar előadónak van önálló, saját ötlete, - szinte mindent külföldről próbálnak meg - több-kevesebb sikerrel - behurcolni. Számomra nevetséges ez az egész, hogy azzal, amit manapság a "sztárok" művelnek, százezreket, milliókat lehet két-három "fellépés" távlatában kaszálni. Speciel, megvetem azokat az előadókat, akik annyira nem tisztelik meg a közönségüket, hogy a kifizetett belépő ellenében sem hajlandóak azt nyújtani a színpadon, amit az adott pillanatban éppen képesek nyújtani, - playback-re tátognak 100000 éves stúdiófelvételekre és testnevelés szakos lányok háttérben táncolása nélkül gyakorlatilag személytelenül tolják a "kötelezőt". Mozogtam anno, ebben a körben, - én is léptem fel számos helyen, számos alkalommal, (mikor sikeresen, mikor nem,) de amikor felismertem, hogy már nem vagyok a színpadra való, egyszerűen "letettem a lantot" és sem magammal, sem másokkal nem próbáltam meg elhitetni ezt követően, hogy sok keresnivalóm van a színpadon. Nem süllyedtem le a gépies, személytelen, jellegtelen "pénzcsinálás" szintjére, - mint oly sokan az azóta is eltelt idők alatt. Sokan több, mint szánalmas módon képesek csak azért viselkedni, hogy "a felszínen maradhassanak"! Gyomorforgató!
2021. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!