Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenkinek van hasonmása??...

Mindenkinek van hasonmása?? Ez igaz? (Cameron Boyce) többi lent

Figyelt kérdés

omg😳 ma reggel láttam a buszmegállóban egy srácot, aki ijesztően hasonlított Cameron Boyce-ra. De komolyan azthittem képzelődök! Annyi különbséggel hogy nem voltak szeplői de NAGYON durván hasonlított rá, tiszta ő volt, ilyen piros fekete kockás ingben volt és még rám is nézett egy pillanat erejéig

Lehet a hasonmása volt? Ti hisztek ebben hogy mindenkinek van..?



2021. szept. 23. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy netes portál, aki ha feltöltöd a fényképedet, akkor a világ emberei közül kiválogatja a hozzád hasonlót.
2021. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs a világon 2 egyforma ember, ez hülyeség. Ez alól csak az egypetéjű ikrek a kivételek.
2021. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Uhh,én ismerek egy embert,aki kisebb korában ugyanúgy nézett ki ,mint ő,de most,hogy megnőtt már nem teljesen olyan,de hasonlìt kicsit még mindig:)
2022. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szegény gyerek, akkor olyan lehet mint egy karikatúra, ha ilyen egérfejű
2022. nov. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!