Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30-40 éves korú nők, férfiak...

30-40 éves korú nők, férfiak már nem jàrnak sehova sem bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés

Ezek már mind párkapcsolatban, házasságban élnek? Vagy talán már nevelik a gyereket is?

Ilyen korban már nem lehet ismerkedni ilyen diszkófélék\kocsmàk\beülős, bulizós helyeken?

Akinek nincs párja ilyen idősen ők csak neten ismerkednek, kéjenckednek?


2021. szept. 24. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez ma már a harmadik ilyen kérdés...
2021. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Sokan, és ez a legnormálisabb, többségük házas, családjuk van, más lett a fontos számukra, nem a bulizás, minden hétvégén leivós sztorik.

A legtöbb 30-40 éves már kiélte magát, esetleg más szórakozási lehetőség után nézett, pl. mozi, színház, kirándulás, kiállítás, családi rendezvények..stb.

2021. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Linkeld akkor, mert ebben a témakörben ma sem láttam ilyet. Köszi.
2021. szept. 24. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Csináljuk szép csendben és magányosan a dolgunkat. Bulizni fiatalon sem szerettem, onlinehoz nincs épp kedv, túrázni és bringázni meg egyedül szoktam, de ha mégse egyedül, ott is vagy párosban vannak mások, vagy anyámasszonykatonák az egyedülálló férfiak.,.. ja hogy én meg már 43 vagyok, bocs, akkor nem szóltam.
2021. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont így, csak két netes kéjenckedés közben azért elvagyok a szokásos kis dolgaimmal, eleget buliztam fiatalabb koromban. 43F
2021. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
44 éves férjezettként már rég nem járunk discóba. Igaz fiatalon sem nagyon mentünk, nem voltunk oda a hányásig leivott bulikért. Kocsmába amit inkább pub-nak hívom minden héten megyünk. Hol kettesben a férjemmel,vagy barátokkal. Ilyenkor vacsorázunk, iszogatunk, jókat dumálunk, nevetünk. Szinte minden nap beülünk munka után a costába. Én kakaót iszom, férjem kávézik. Rendszeresen megyünk koncertekre. Imádjuk Jean-Michel Jarre koncertjeit. Londonira mindig elmegyünk.( Angliában élünk) Imádunk kirándulni, járni a nagy világot. Vannak hobbijaink is. Férjem nagy motoros, így mindig vele tartok. Én viszont nagy íjász vagyok, így ő is megszerette. Online ismerkedni régen sem tettem. Lehet régimódi vagyok, de szerintem élőben, egymás látva, hallva lehet jól ismerkedni. Az ember a hobbijának köszönhetően rengeteg érdekes emberekkel tud megismerkedni. Ha az ember nem a 4 fal között gubbaszt, nem a telefonba tolja a fejét, az talál barátokat, szerelmet.
2021. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En akkor kezdtem. Nokent. Fiatalon nemcsak felenk voltam, de lehangolonak, kiabranditonak talaltam, mikor elrangattak alter helyekre.
2021. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Én pont 35-40 évesen buliztam. Fiatalon nem volt lehetőségem.
2021. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
33/38 éves pár vagyunk és járogatunk bulikba most is.
2021. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem járok bulikba, amiért soha életemben. Mert tele vannak emberekkel.
2021. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!