Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért használja sok fiatal...

Miért használja sok fiatal mostanság többet az Instagramot, mint a Facebookot?

Figyelt kérdés
Többeket ismerek, akik facebookra 4-5 éve semmit nem posztoltak, de az instájuk tele van új fotókkal. Miért lett ez népszerűbb, amikor a facebookon több lehetőség van?
2021. okt. 1. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azért,mert kevesebb rajta a kisgyerekes fotó,már hányni tudnék tőle (itt is van) csak sokkal kevesebb.
2021. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram áttekinthetőbb, ezért telefonon jobb használni. A legtöbb fiatalnak telefonja van csak szóval add össze.
2021. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom. Nekem a facebook inkább az ismerettségekről szól, az instagram a témákról. Facebookon inkább azt látom, hogy a barátaim mit csinálnak, instán inkább olyan témákat amik érdekelnek. Ezen logika mentén én is instára töltök fel inkább fotókat, nem feltétlenül a barátaimnak akarom megmutatni, hanem azoknak akiket érdekel, erre jó az insta megfelelő hashtag-használattal. - Külön szeretem benne, hogy emiatt olyan profilok kedvelik a képeimet, amik engem érdekelnek - pl. a hegyi túrázós fotóimat hegyi túrázók kedvelik, én meg tudom nézegetni az ő hegyi túrázós fotóikat, abszolút win. :D
2021. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-nek és 2-nek igaza van + a facét elárasztották az állandóan mindenre és mindenben "kiművelt" kommentelők.
2021. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
A kettő ugyanaz. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért használják a Youtube-ot a Google helyett. Az Instagram a Facebook egyik ágazata, ahol képekkel foglalkoznak. Attól még ugyanaz a cég.
2021. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Az insta kép- és videomegosztásra szolgál, a fb meg tele van mindenféle fakenewsokkal, politikával, egymást szidó, alázó, mindentmegmondó emberrel. Én se szeretem ezek miatt már fb-t.
2021. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például instám nincs, az fb-t meg már kb érettségi óta megkövetelik suli(k)ba.
2021. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a facebook profilomat felfüggesztettem, mert túl sok volt a rosszindulat. Instán sokkal jobb az általános viselkedés, meg nincs is annyi minden faxság az orrod alá tolva.
2021. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
67%
Valószínűleg mert a fész már nem olyan menő oldal, mint valaha volt. Egyébként én több éve nem használok facebookot, instát meg soha sem használtam, mert igazán az sem érdekel.
2021. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!