Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem ezt? Hogyan legyek nyitottabb, vegyem rá magam dolgokra?

Figyelt kérdés
Azt érzem , hogy a tini éveim alatt semmire sem jutottam. 11es vagyok, mióta középsulis lettem bejött covid, nem tudtam semmit csinálni. Alig vannak barátaim, akik vannak azokkal sem jövök ki túl jól. Sosem voltam buliban, nem csinaltam semmit. Szeretnék új dolgokat kipróbálni, de egyszerűen nincs kivel, így nem csinálok semmit. Lassan vége a középnek (bár maradok 5.évre) és azt érzem ezután csak még rosszabb lesz, nem tudok majd változtatni.

2021. okt. 3. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Unokahugim is 11edikes, ráadásul olaszországban, ahol még mindig brutál szigorítások vannak a covid miatt, ők megkerülték a rendszert, csináltak különböző felületeken osztálycsoportokat, és eljárnak pizzázni, szórakozni, házibulikat rendeznek, meg társasjátékozós partikat.
2021. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos ez nem jön be :/

De köszönöm válaszod.

2021. okt. 3. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak járj el valamilyen közösségbe. Szerintem a legjobb a tánc meg a küzdősport. Ott mindig jó arcok vannak.
2021. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet 3-as. igyekeszem keresni ilyen közösségeket, bár nem vagyok benne biztos , hogy van a közelemben ...
2021. okt. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!