Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az apák miért féltik hímoroszl...

Az apák miért féltik hímoroszlán módra a lányukat a fiúktól?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Kamaszkorban a legtöbb fiú nem házasságban gondolkozik, mikor lányokhoz közelít. A szex lehetséges negatív hatásainak nagy része pedig a nőt/lányt érinti. Ettől akarják megvédeni a lányukat.
2021. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
dehát akkor minden apa vérszemet kap?
2021. okt. 5. 13:11
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem minden apa. De vannak akik kgen, azt hittem erre vonatkozik a kérdéd.
2021. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pontosan tudják, hogy egy fiú mit akar a lánytól (Ők is ezt csinálták)
2021. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akarnak még nagyapák lenni.
2021. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

hát az én apám nem félt, mert nincs mitől :') sőt igazából örülne ha végre valaki rám nézne :D


Egyébként ez tényleg emiatt a "csak szexre kell" dolog miatt van, látom a környezetemben a lányokat, nagyon durván kihasználják őket, ők meg hagyják mert mindig abban reménykednek, hogy azért szereti őket a srác, de sajnos nem:/

2021. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem nevelték őket vagy legalábbis nem ők, nem ismerik őket és nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.


Tudom, az én apám is ilyen volt. Mikor foglalkozni kellett volna velem, nem volt ott soha nekem, mikor tiltani kellett valamit, akkor bezzeg igen. Anyám nevelt teljesen, soha nem tiltott, bízott bennem (nem hiába, mire elértem a kamaszkort, már a fejemben volt az az értékrend, amit szeretett volna átadni). Mivel nem tiltott és nem alázott, hanem mindenben segített és megértett, mindent elsőkézből tudott és mindent elmondtam neki, így pontosan tudta, mi történik velem az első nagy szerelmemnél is...


Aki nem bízik a gyerekében, az valójában a saját elmulasztott kötelessége miatt aggódik...

2021. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

#7

Részben igazad van, de azért a nevelés se old meg mindent..

2021. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

8

Érdekes, nálam megoldott. 12-13 éves koromra már rendelkeztem azokkal az ismeretekkel, amikkel nyugodtan el lehetett engedni. Pedig az első szerelmem 14 évesen ismertem meg (ő akkor volt 17, gondolhatod, hogy nem rajta múlt, hogy nem feküdtünk le). A szüzességem meg 17 évesen vesztettem el.


Már 25 vagyok, régi sztori... Hirtelen besikerült gyerekem/abortuszom/nemibetegségem/szexuális traumám azóta sem volt és a tanulmányaim rovására sem ment soha a fiúzás, pedig érdeklődtek irántam bőven és akartak velem dugni bőven, különféle eszközökkel próbálván elérni ezt... A legrosszabb, ami történt velem, az a szerelmi bánat, de azon mindenki átesik legalább egyszer, hogy összetörjék a szívét.


Nem kell a duma, időben kellett volna gondolkodni, nem akkor, mikor a gyerek elég nagy ahhoz, hogy önállósítsa magát. Ha egy tini szexelni akar, szexelni fog, ha a fejed tetejére állsz, akkor is. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy erre az időpontra már befejezed a nevelése nagyját és bízol abban, hogy nem bsztad el teljesen.

2021. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt a fentiek miatt, másrészt a leválás, hogy a lányukat elszereti egy másik fiú :) Hogy már nem ők lesznek az elsőszámú férfi, akinek a nyakába ugrik a lány, hogy már nem ő lesz az, akire elsősorban felnéz majd :)

Szóval hogy riválisa lesz :D

Mindkettő benne van a pakliban, ami miatt óvja félti apa a lányát.

Nekem a testvérem volt az aki túlféltett, fiú megközelíteni nem mert. Mivel egy suliban voltunk, apu tudta h tesóm úgyis figyel rám, na igen, kb. testőreim voltak a suliban :D

Aztán ahogy fősulis lettem, beütött a szerelem, és apu már csak azon kapta magát, hogy viszem haza bemutatni a barátomat. Egyből partnerként kezelte, megkedvelte.

Azóta már kamaszodó lányom van, hát kíváncsi vagyok mi lesz nálunk. :)

2021. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!