Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, fiúk, ti is vagytok...

Lányok, fiúk, ti is vagytok úgy, hogy nem akartok kimenni a városba, nem akartok emberek között lenni? 24/L

Figyelt kérdés

Régen (10-en éves korokban) mindig vágytam ki, de már vagy 2-3 éve abszolút nem. Csak muszájból megyek, ha pl be kell vásárolni, gyógyszertárba kell menni vagy orvoshoz, meg dolgozni. Persze a barátaimmal szívesen találkozok, de mindig mondom nekik, hogy olyan hekyre menjünk, ahol csak mi vagyunk, vagy ha be is ülünk egy étterembe, olyan helyet választok, ahol nem látok senkit. Amikor a munkahelyemen barátkoznak velem, olyan rosszul érzem magam. Kedves vagyok mindenkivel, de nem akarok új barátokat. Főleg azt utálom, amikor haza akarnak velem menni, vagy reggelente megvárnak, hogy együtt menjünk busszal. Inkább bedugom a fülhallgatót a fülembe, hogy úgy menjek dolgozni, meg úgy jöjjek haza, vagy barátaimmal telefonálok. Ha hívnak a kollégáim (néhányan azt hiszik barátok vagyunk, mert kedves vagyok velük, de az én részemről ez nem barátság), hogy menjek velük összevissza, mindig lemondom valami ürüggyel.

Valamint szívesen megyek egyedül akárhova, ahol csak én vagyok. Pl erdőbe, hegyekbe.

Mitől lehet ez? Ti nem szoktatok így lenni?



2021. okt. 19. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*koromban
2021. okt. 19. 11:43
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Én tanyára költöznék. Távol az emberektől.

20/F

2021. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Legszívesebben soha nem mennék emberek közé.

27n

2021. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Szociális fóbiád van, nem ártana pszichológus.
2021. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem simán introvertált vagy!
2021. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én pont fordítva vagyok vele. Nem vagyok nagy közösségi ember, de mostanában nagyon sokat vagyok otthon, egyedül és nincsen kivel beszélgetnem, találkoznom, közös programot szervezni és hasonlók. Úgyhogy most folyton mehetnékem van, hogy most elmegyek boltba, könyvtárba, kávézóba, sétálni, beülök tanulni az egyetemre, most tömegközlekedek stb., mert amúgy nem is nagyon lennék emberek között és annyira hiányzik, hogy már kb. az a nap fénypontja, ha egy random idegen útbaigazítást kér vagy kedves velem a pénztáros a tescoban.
2021. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Az alapdolgokat eltudom intézni(bevásárlás,csekkek befizetése stb), sőt idegen embereknek is szeretek segíteni, valamint forgalmasabb vidéki helyeken közlekedni, de hogy fél órát utazni egy teli buszon, vagy vonaton, ahol alig kap az ember levegőt, és folyamatosan csak beszélnek, ezeket tetézve még a melegtől is meglehet pusztulni, ezeket nem bírom. Régen minden álmom az volt, hogy Pestre költözzek,ha ez nem is jött volna össze, akkor időnként felnézni egy-egy mozifilm erejéig, de 27 éves fejjel már nem érdekel az ilyesmi. Egyszerűen nem vonz a társasági élet, meg van a saját kis szoc.köröm, velük mindent lehet csinálni. Túrázni,filmet nézni, ökörködni stb. Nem kell ennél több.
2021. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én ilyen téren az arany középútra igyekszem törekedni.

Vannak nekem is "begubózós" napjaim, amikor azt érzem, hogy csak egyedül akarok lenni pihenni, olvasgatni, vagy csak egymagamban csavarogni a városban, társaság nélkül. Az ilyen napok töltenek engem igazán fel.


DE!


2-3 ilyen nap után már érezni szoktam, hogy most már szükségem van a másik végletre is, és jól esne egy kis társaság, egy kis szocializálódás. Olyankor szoktam találkozni a barátaimmal és elmenni valami programra velük.

Számomra így teremtődik meg az életemben az egyensúly.

2021. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy 2-3 éve én is vagyok ezzel . A szabadidőmben és a munkahelyemen is . Szóval már most megnyugodhatsz , nem vagy egyedül :D


24/F

2021. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Intorvertalt vagYok. Elvagyok egyedul.
2021. okt. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!