Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sehova sem tartozom?

Sehova sem tartozom?

Figyelt kérdés
Tavaly az online szemeszter alatt viszonylag sok emberrel osszebaratkoztam. Most azt erzem, hogy persze sokan birnak, meg koszonnek meg akar odajonnek hozzam, de ugy igazan nen tartozom egyik tarsasaghoz sem. Meg azt is erzem hogy senki szamara sem vagyok fontos. Amugy nem kene ezzel foglalkoznom, mert vannak a varosban egyetemen kivuli barataim akikrol biztosra tudom hogy nem felszinesek. De valahogy nagyon bant higy azt erzem mindenkinek melyebb kapcsolatai vannak az egyetemen

2021. okt. 25. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez előfordul, ne légy szomorú. Nem tehetsz ellene semmit, nuygodj bele, valami miatt nincs szükséged azokra az emberekre.
2021. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

aztán miért kellene bárkihez is tartozni?

nézzél clint eastwood filmeket.

engem ezek döbbentettek rá, hogy nem gáz olyannak lenni.

agresszív fél antiszocnak.

nekem kell egy gyerek, kell egy nő-ez cserélhető időnként-kell pár haver a többi kolonc és idegesítő fölösleg.

2021. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!