Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nálam súlyosabb embernek...

Egy nálam súlyosabb embernek panaszkodtam hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Az van hogy egy kicsit súlyos vagyok, de ő nyilvánvalóan sokkal vastagabb nálam. És megkérdezte hogy ennék-e csokit, én meg mondtam hogy nem mert kövér vagyok. Nem érezhette rosszul magát? Először nem is fogtam fel hogy egy nálam kövérebbnek mondom.

2021. okt. 27. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem.legalabb ő is elgondolkodik.
2021. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ő is fogyni szeretne azért kínálja neked.
2021. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kellett rajta látnod. Férfi vagy nő volt? Kb hány kiló/milyen magas? És te? Ezektől mind függ a szitu. Amúgy van, aki leszarja, hogy kövér, van aki kifejezetten szereti. Szóval mi itt nem fogjuk tudni ezt megválaszolni. 😀
2021. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mercenary555 válasza:
70%
Ne vadidegenektöl kérdezd akik az egész sziturol mit sem tudnak. Kérdezd meg a szemét és mond el hogy benned ez nem is tudatosult, iletve hogy nem volt benned semmi bántó szándék. Higy egy kövér ember tanácsának... Inkáb testes vagyok de lényegében már lehet kövérnek nevezni. Mért írok még mindig?
2021. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!