Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha Instagrammon írok lányoknak...

Ha Instagrammon írok lányoknak miért van az hogy el sem olvassák tömegesen? Így van nekik beállítva hogy nem is jelez ha üzit kapnak vagy mi?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Merem feltételezni, hogy kulturáltan kommunikálsz velük. Ebben az esetben, ha nem követitek egymást (ha jól tudom), akkor egyből engedélykérésekbe megy az üzenet.

Másik megoldás az lehet (ha barátnő szerzés céljából írsz nekik), hogy van valakijük és így már nem releváns a dolog, vagy csak szimplán nem akarnak ismerkedni.

Esetleg a profilod alapján nem gondolják, hogy összeillenétek, de ezt így látatlanban nem tudom megmondani és különben is, ez szubjektív.

Azt még hozzátenném, hogy a lányok elég sok "teccessz, külgy képet" típusú üzenetet kapnak, vagy köszönés helyett d1ckpicet és sokadik után már csak reflexből törlik az összes ismeretlentől jövő üzenetet.

2021. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engedélyezések közé rakja be szerintem, amit megtud nézni anélkül, hogy te látnád hogy megnézte. Akkor látod ha megnézte, ha engedélyezik.


Tehát megnézték valószínűleg, csak törölték/nem foglalkoztak vele aztán.

2021. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!