Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagram like elrejtése?

Instagram like elrejtése?

Figyelt kérdés
sziasztok, láttam mostanában több profilon is hogy nem mutatja egy poszt alatt hogy mennyi kedvelés jött rá, megnyitom, és kiírja, hogy csak az adott illető láthatja, valaki tudja ezt hogy lehet beállítani? előre is köszi:)

2021. nov. 8. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Más posztjait alatt te nem rendezkedhetsz, mert annak ő a "gazdája"! Ezért nincs kívülállóként erre beállítási lehetőséged.
2021. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Beallitasok

Bejegyzesek

Kedvelesek szamanak elrejtese

20 mp volt megnezni…

2021. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én úgy értelmezem, hogy Jakab Janka elrejti a saját oldalán, hogy a like-ok ne legyenek láthatóak, de Gipsz Jakab mégis meg akarja nézni.

Erre nincs lehetőség!


Ha viszont úgy gondolta a Kérdező, hogy ő is szeretné a saját profiljával ezt megtenni, akkor jó a válaszod.

2021. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azt hittem az egyertelmu, hogy nem fer hozza, hiszen ez a lenyege a beallitasnak.

2021. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

#4

Hát persze, de ez a Gyakori! :D

Itt semmi nem egyértelmű.

Látod, a Kérdező is nyitogatott más posztja alatt...

2021. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem egyértelmű volt a kérdésem, "hogy kell beállítani"? nyilván nem az érdekel minden áron hogy más posztját hányan kedvelik, hanem én is szeretnék élni ezzel a lehetőséggel a saját posztjaimat illetően

azért köszi a válaszokat.... én kérek elnézést

2021. nov. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!