Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogos hogy apám ezért senkiz le?

Jogos hogy apám ezért senkiz le?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem reggel berakni a kajámat amit este megcsináltam már. Tizórai szünetben vettem észre, és mivel nagyon éhes voltam kértem egy szenyót egy osztálytársamtól adott. Megköszöntem. Apám itthon észrevette hogy a kajam a hűtőbe maradt erre elkezdett ordibálni hogy miért nem viszek kaját a suliba majd azt hiszik, hogy éheztetnek! Meg mikor megtudta hogy kértem kaját azt vágta a fejemhez, hogy egy kéregetős senkiházi fasz lány vagyok! Szerintetek igaza van?


Amúgy sosem kéregetek! 17/L



2021. nov. 9. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogos. Valamiért extra érzékenyen érinti ez a téma. Lehet anyagi gondjaitok vannak, stb. Ettől függetlenül nem helyes így viselkednie.
2021. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem, közepesen jól élünk.
2021. nov. 9. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Naná, majd még a gyerekvédelmi hatóságot is hívják, csak mert véletlenül elfelejtetted az ennivalót a táskába tenni. Nem tudom mi a fenét gondolt apád. Nem egy ilyen kis apróság miatt lesznek rossz szülőknek megbélyegezve... Ha meg dühös valami más miatt, akkor menjen ki a város/falu határába és ordítson egy sort. Ne rajtad töltse ki, akinek köze nincs a nyűgjéhez.
2021. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thispain ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hasonló mintát vett át az apjától.
2021. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem jogos, a stílusa meg gusztustalan. Gondolom nem szokatlan tőle, hogy így kommunikál.. A szendvicset most is meg tudod enni, nem vész kárba.
2021. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem jogos
2021. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem jogos, lehet csak rossz napja volt.
2021. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen erősen komplexusokkal küzdő szetencsetlen bunkok, akiknek mindennel fontosabb kik mit gondolnak roluk. Meg persze akik máshogy nem tudjak magukat kifejezni, biztos rosszul esik de ne foglalkozz vele ezzel csak magat minositi, v mondd neki h a te lányod vagyok latszik v te neveltel stb stb.
2021. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy igaza volt, ezt a szégyent, miért nem figyelsz oda jobban... Nem pofozott fel? Pedig rászolgáltál volna.


Kovács huszonhárom János, egykori kiképző törzsőrmester


(Bocs, csak hülyeségből írtam, persze hogy nem jól reagálta le az öreged)

2021. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
apad elmebeteg, de legalabbis sulyos indulatkezelesi gondjai vannak. aztan majd csodalkoznak az ilyenek hogy felnottkent a gyerekuk miert szakit meg minden kapcsolatot
2021. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!