Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el hogy jófejnek...

Hogyan érjem el hogy jófejnek tartsanak az osztály társaim? Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

Most is vannak ott barátaim, de szeretnék sokkal több emberrel is jóban lenni.


Igazából év elején vágtam el magam a fiúknál, azzal hogy felidegesítettem őket egy hülyeséggel. Azóta idegesítőnek pletykásnak tartanak (?) Nem tudom hogy ez honnan jött nekik, de azt vettem észre, hogy olyanokat mondanak nekem hogy pletykás vagyok, pedig ez nem igaz.

Hogyan érjen el azt, hogy jó fejnek tartsanak?


Az osztályból a többi lánynak semleges vagyok, de ezen is szeretnék változtatni.



2021. nov. 24. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és lány vagyok. Most kezdtem el a gimit
2021. nov. 24. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem kell mindenkivel feltétlen jóban lenni, pláne, ha vannak barátaid

tudod, mennyiségnél a minőség sokkal fontosabb

2021. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ballagás után úgyis lemorzsolódnak, nem kell bevágódni náluk. Legyél jóban a baráti köröddel, aztán majd a többiekkel is kialakul.
2021. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Ez most így alakult, nem kell mindenkivel jóbajenni, vannak barátaid, azokal foglalkoz.
2021. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogyha külön kerülök a baráti társaságomtól akkor nem is tudok senkivel sem dumálni, mert annyira nem ismerem a többieket
2021. nov. 25. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 És jobb, ha kiközösítik?

A kérdezőnek jobb, ha jóba van az osztálytársaival. Még évekig velük fog tanulni.

2021. nov. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináld, ahogy neked jobb.

Barátkozz, ha kedved van hozzá. De nem muszáj, ha nincs.

2021. nov. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!