Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megkérdezte az egyyik osztályt...

Megkérdezte az egyyik osztálytársam hogy tökéletes vagyok-e ? Vagy bolond? Azt válaszoltam egyikse. Erre azt mondta te magad vagy a tökély, tök vicces volt. De erre megint egy másik osztálytársam kérdzete tőle ,hogy te normális vagy?

Figyelt kérdés
Miért baj egy hülye kis ribi csajnak az osztályból ha véletlenül nem mondanak éppen rosszat rólam és véletlenül boldog vagyok egyszer az életben egy vicctől? Én is lány vagyok.

2021. nov. 27. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Féltékeny, nem kedvel, tetszik neki a srác.

Sok millió kis oka lehet🤷‍♂️

2021. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a megoldás: az osztálytársad aki azt mondta, hogy te vagy a tökély, gúnyolódásból mondta, máskülönben a másik osztálytárs nem kérdezte volna azt, hogy normális-e. Kérdező, azt kérlek vedd észre, amikor beleki ok nélkül rúg beléd. Ne tűrd el a megalázást.
2021. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na... íráshiba. Javítás: "amikor valaki ok nélkül rúg beléd"
2021. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Harmadszori olvasásra sikerült megértenem.

Ha elmúltál volna 16, tudnád, hogy ilyen hülyeségeket nem tőlünk kellene megkérdezni, hiszen nem mi voltunk ott.

2021. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!