Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy csaj a fiúját félti...

Ha egy csaj a fiúját félti tőlem, akkor engem homárnak néz az oké-na de minek nézi a fiúját?

Figyelt kérdés

Egy csaj és a fiúja. Én meg a harmadik vagyok a történetben. Szintén fiú. A csaj nem örül ha találkozok a fiújával mert attól fél hogy „elcsavarom a fejét”. Vagyis engem homárnak néz az oké.


Na de minek nézi a fiúját? Mert egy full hetero fejét nem tudnám elcsavarni. Ha elcsavarom a fejét a fiújának netán sikerrel akkor a fiú sem épp az a nagy szoknyavadász....


Most akkor mi is van?


2021. nov. 30. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Lehet tudja róla hogy biszex...

¯\_(ツ)_/¯

2021. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem a logikát, ami egyébként jogos és igaz.

Azt az apró emberi tényt hagytad ki, hogy valószínűleg nagyon sokakhoz hasonlóan nem bírja ha nyomulnak a párjára vagy esetleg ,,úgy" közelednek felé. Ez teljesen természetes emberi dolog.

2021. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Téged homárnak néz és nem bírja a homárokat. Buta liba.
2021. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!