Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért készít ki ez a rossz...

Miért készít ki ez a rossz idő ennyire? Suliba meg rossz mostanában a hangulat is, mit csináljak hogy könnyebben viseljem a nehéz napokat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emögött azért bőven van más lelki probléma is. Az év fele ilyen. Ettől függetlenül az élet nem áll meg. Lesz még sokkal rosszabb idő is
2021. dec. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már felkelni sincs soha kedvem az ágyból, mert a suliba baszogatni fognak, ha vissza szólok jogosan akkor megint én leszek a hibás, a tanárok úgyis mindig csak a hülye többségnek hisznek. Igyak meg most jó sok bort reggel, akkor nem lesz gondom, mert amíg be vagyok állva, nemtudok a szaron gondolkodni? Vagy mi legyen?
2021. dec. 2. 06:41
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Válts szkit
2021. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Sulit*
2021. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért innál, attól jobb lesz? Attól még a problémák ott vannak, amiket meg kell oldanod. Mi lesz így veled felnőttként?

Jogosan visszaszólsz. Tudnál erre példát mondani? Akkor tisztábban látnánk. Hogy zajlik ilyen konfliktus? Konkrétan mit mondanak neked és te hogy viselkedsz/mit mondasz?

2021. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Maradjak kussban mikor nem is szólok semmit, én meg mondom előbb te maradj el. Ha mondok vmi jó ötletet azt mondják rám senki nem kíváncsi hallgassak akkor nem vernek meg meg ilyenek. Közben egy ujjal nem nyúltak még hozzám csak a szájuk nagy.
2021. dec. 2. 07:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Senki vagyok nekik, és állandóan piszkálnak elegem van, a tanár is egy rakat szar mert mindig csak nekik hisz.
2021. dec. 2. 07:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondhatom el semmiről a véleményemet mert akkor már rögtön rossz vagyok, de ők mindenbe beleszólhatnak.
2021. dec. 2. 07:10
 9/10 anonim ***** válasza:
iskolaváltás?
2021. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talald meg a telben is az oromoket. Egyel sok vitamint, menj kirandulni vagy korcsolyazni, egyel valami finomat az Adventi vasarban, keress sultgesztenye arust es oblitsd le egy kis forralt borral :)
2021. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!