Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan hívjam fel magamra a...

Hogyan hívjam fel magamra a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés
Sajnos a lányok között nem tudok barátokat szerezni, ezért arra gondoltam, hogy a fiúkkal barátkoznék inkább. Nem tudom, hogy kell ahoz viselkednem, hogy felfigyeljenek rám. Kirívó ruhákat, trágár beszédet stb.-it most hagyjuk. Van valami, ami nálatok bevált?

2021. dec. 2. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszerűen adamentem hozzájuk és elősször általános témárol beszéltem hogy lássam hogy akarnake velem barétkozni
2021. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátkozni szeretnél fiúkkal, akkor egyszerűen oda mész hozzájuk és beszélgetsz. Semmi mágia nincs benne.


Persze attól is sok függ, hogy milyen a célcsoportod. Magyarán milyen típusú srácokkal szeretnél barátkozni. Ettől függően más-más viselkedés lesz sikeres. Ne kezdj el filozófálni olyanokkal, akiket ez nem érdekel, ahogyan felesleges autókról és sportról kérdezősködni, ha az adott személy/csoport nem érdekelt ebben. Tehát nincs általános recept erre.

2021. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Barátkozáshoz nem kell "felfigyeltetni".
2021. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon sok fiú barátom van, alapból inkább hozzájuk érzem magam közelebb. A lényeg, hogy légy természetes, de őrizd meg a stílusodat. Én nem sokszor kezdeményeztem ilyen barátságokat (nem tudom, csak úgy jöttek) de nem nagy kunszt. Odamész, mosolyogsz, nem flörtölsz, nevetsz a vicceiken, érdeklődsz, beszállsz a beszélgetésbe, a sztorizgatásba, szerintem ezek az első lépések. Légy laza és nyitott, látszódjon rajtad, hogy van önbizalmad, azt a fiúk nagyon bírják. Fontos, hogy semmiképp se hisztizz vagy drámázz a köreikben, az nagyon taszító tud lenni nekik (persze lehetnek gondjaid és nyugodtan elmondhatod nekik egy idő után). Arra is ügyelj, hogy ne pletykálj nekik rosszindulatú dolgokat (ami a lányok körében elterjedt) az ilyen dolgok őket hidegen hagyják, nem tudnak vele mit kezdeni. Még talán azt emelném ki, hogy persze a fiúk között is mindenki másmilyen, de ne sértődj meg a nyers őszinteségükön (még a fájdalmas, és nagyon nagyon fájdalmas dolgokon se, ezek a te érdekedben vannak). Sok sikert!
2021. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Te tudsz valamit, 4-es! 😊
2021. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!