Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez csak nekem új dolog?

Ez csak nekem új dolog?

Figyelt kérdés

Három nappal korábban rám írt messengeren egy lány, hogy "mizu?" válaszoltam neki hogy semmi különös. Megkérdeztem tőle hogy ismerjük e egymást, írta hogy nem, viszont látott már errefelé és gondolta rám ír.

Ahogy irogattunk a tudomásomra hozta hogy bejövök neki és szívesen megismerne jobban. Találkozni akar, illetve már rögtön kijelenti hogy többet érez írtántam. Pedig nem is ismer. Elkezdtem tőle kérdezgetni, kértem tőle képeket, utánanéztem és nem kamu a profil. Meggyőződtem róla hogy valóban avval a személlyel beszélek akinek kiadja magát.

Ez nekem továbbra is furcsa. Veletek történt már hasonló? Lehetséges hogy ez csak nekem új dolog. Nagyon ritka volt hogy én bejöttem egy lánynak, és ezt el sem tudtam volna képzelni életemben hogy ilyen "szerencsém" lesz.

Tisztáztam vele az álláspontomat és kissé berágott. Azt írta hogy oké, ha nem akarod akkor ne írjunk, nem kell. Szia. Persze nem tiltott le, és könnyű volt lecsillapítani. Ez nekem manipuációnak tűnik. Én lennék túl gyanakvó? Mi a véleményetek? Van ok az aggodalomra?



2021. dec. 5. 20:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 18 éves fiú vagyok, ő 21 éves.
2021. dec. 5. 20:05
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tetszik a lány? Ha igen akkor mit problémázól rajta?

Bár az tényleg fura ha egy lány kezdeményez.

Szokták mondani ha egy fiú úgy ír a csajra, hogy szia mizu az már rég rossz.

Szerintem visszafele is. Szia mizuval nem kezd beszélgetést egy normális ember.

"oké, ha nem akarod akkor ne írjunk, nem kell. Szia."

Ezt a mondatot már hallottam párszor. Általában akkor amikor elég buta lányokat kellett lekoptatnom. Szerintem nem vesztettél sokat.

Azonban ha tényleg nem nagyon jössz be lányoknak és neki tetszel, és ő is neked. Akkor mindegy hogy buta e vagy sem, gyakorlásnak jó.

2021. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges hogy egyszerűen szegény buta egy kicsit és ezért inkább az érzelmi világa a domináns. Ez esetben sajnálom hogy kicsit megbántottam, de ahogy írtam hamar lecsillapodott, szóval valószínű kissé egyszerű, könnyűvérű lány.
2021. dec. 5. 20:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként külsőségek alapján szép kis halacska :)
2021. dec. 5. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit írtál neki ami miatt megsértődött? Ha már egyszer ilyent ír egy lány akkor nem azt várja hogy "szarakodj" vele...
2021. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nekem manipuációnak tűnik. Én lennék túl gyanakvó? Mi a véleményetek? Van ok az aggodalomra?"

Jól látod. Ilyen érzelmileg labilis lányt offolnék. Régen volt, tiniként, h ezek tudtak manipulálni. Könnyűvérű, érzelmileg labilis lány off. Csak egy érett, normális lány kell, aki értelmezi a mondataimat és nem érzelmileg reagál rá impulzívan. Erős, szigorú szűrés kell, amit akkor volt nehéz megtenni, amikor még szűz voltam. Amióta lett pár barátnőm, azóta már könnyű azonnal letiltani őket, mert tudom, hogy ha akarnék barátnőt, akkor tudnék szerezni, de időpazarlás lenne velük lenni.

2021. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 állítása szerint komoly kapcsolatot akar. Na már most csak unga-bunga lesz akkor én leszek a s.ggfel. Nem a kifejezetten a szexre hajt, ugyanakkor kihasználható.

Már nagyon kellemetlenül éreztem magam amikor kiderült hogy amikor az erkélyen rappelten, akkor ő kiabált fel nekem hogy "jó a hangod". Konkrétan megkérdeztem tőle hogy nem e ő volt az, nem emlékszik pontosan viszont egyéb körülményekről kiderült hogy ő volt. Ezen jót nevettünk. Akkor kezdtem kicsit gyanakodni amikor megkérdezte a panel számát amiben lakom, de ez nem volt neki elég. Kérdezte hányas emelet, ezt már nem akartam leírni neki. Azt írtam máskor elárulom. Erre nem rágott be, de úgy éreztem tisztáznom kell vele hogy nincsenek e rossz szándékai. Egyenesen rákérdeztem. Visszaírt hogy ezt hogy értem. Leírtam neki mint itt is, hogy nem is ismerjük egymást, hogy furcsa ez nekem ennyire lelkesen nyit felém. Erre rágott be, erre írta.

2021. dec. 5. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez esetben van egy kis gond a csajjal ilyen ragadáncs vagy nem is tudom minek nevezzem :D...így már értem a néző pontod. Elég furcsa ez az egész, lehet jobban jársz ha elküldöd vagy max egyszer egy alkalomra.
2021. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
gyanús..de van egy jó megoldás, ha videóchateltek ott úgy is kiderül minden. Láthatod az arcát és felismered a hangját. Normál chatben nem érdemes húzni az időd, kivéve ha az illető egy nagyon intelligens beszélgető partner, mert akkor lehetne egy ukrán gengszter is, de legalább elszórakoztat:D
2021. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
Igen,gyanakvó vagy,de ebben az esetben,ez a normális reakció.Megoldás,ha nyilvános helyen találkoztok.Ebben az esetben,valaki legyen otthon,mert betörés előkészítése is lehet.Továbbá,arra is legyél felkészülve,hogy azért akar írni,találkozni,mert így ki tudja sírni magát.Nagyon nagy anyagi gondjai vannak,amin,csak te tudsz változtatni.
2021. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!