Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csokoládét, ajándékot, játékot...

Csokoládét, ajándékot, játékot hogyan tudok eljuttatni szegény gyermekeknek? Ötlet erre? Budapest.

Figyelt kérdés

Hihetetlen sok kiváló minőségű (Lindt, Merci, Raffaello, Ferrero, Anthony Berg stb.) csokoládém van, bontatlan, nem lejárt.

Illetve sok vadonatúj játékmacim.. és nagyon szívesen vennék is egyéb játékokat.



Tudom, hogy mennyi sok gyerek örülne neki, de nem tudom hol, hogyan tudom eljuttatni nekik?

Ezekben a "jótékony" szervezetekben nem bízom.


2021. dec. 6. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

"Ezekben a "jótékony" szervezetekben nem bízom":Akkor kiben bízol?


Nézd meg a neten az általad "megbízhatónak" vélt intézmények elérhetőségeit, telózz rájuk, vagy csámpázz be, és beszélj személyesen a vezetővel, kérdezd meg, hogy szükség van-e ebben a Covid-os helyzetben, átveszik-e?

2021. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!