Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan embert(lány vagyok, ő...

Olyan embert(lány vagyok, ő is az) húztam ma ajándékozásnál aki mindig beszólogat nekem és keresztebe is tesz sokszor a suliba. Milyen durva ajándékot vigyek neki, amitől egy életre elmegy a kedve az engem piszkálástól?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kell oda adnom majd neki.:D

2021. dec. 13. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátor.
2021. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szarj egy dobozba és csomagold be. Soha nem felejti el.
2021. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Oh, nincs is szebb dolog a szeretet ünnepének közeledtével a "milyen durva ajándékot vegyek" kérdéseknél...
2021. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elcserélni nem tudod vkivel. Mi régen elcseréltük vki másra, ha ilyen volt.
2021. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tom, így is húztunk többször, állandóan pont őt húztam....
2021. dec. 13. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Bosszú. Használt gumióvszer. Pozitív terhességi teszt.
2021. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

"A legrosszabb osztálytárs" feliratú bögre?

Vagy ha van róla valami ciki sztorid amit szégyell, akkor azzal kapcsolatos feliratot tennék rá, hadd emlékeztesse rá. Meg hadd röhögjön egy nagyot az osztály amikor kibontja és meg kell mutatnia hogy mit kapott.

2021. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Szárított macska szart egy macska plüssel. Szegényke az undok képet látva, össze szarta magát 👍
2021. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer így voltam, igaz, fiút húztam, utáltuk egymást kölcsönösen. Vettem egy köcsögöt (ilyen kisebb, dísznek valót), becsomagoltam szépen, rá szalag, és ezt kapta.

Nálad más, mert lány. Szerintem is bögre kellene amúgy, ilyen felirat is lehet, hogy "Tudom, hogy utáljuk egymást, de karácsony van."

2021. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

#9 ötlete teljesen jó a "Tudom, hogy utáljuk egymást, de karácsony van." felirattal


Attól, hogy ő ezt csinálja, neked nem kell megszégyeníteni, ne süllyedj odáig, mint ő.

2021. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!