Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon az elérhető aktív...

Facebookon az elérhető aktív állapot kikapcsolásának az a célja, hogy aki ilyen módszert tesz, az nem szívesen írna vissza mindenkinek, csak akivel szívesebben beszélne?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pusztán nem akarja mindenki orrára kötni milyen időpontban van jelen az oldalon? Esetleg megtévesztő lenne?
2021. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért használom mert vannak bizonyos emberek akik azonnal rámrepülnek ahogy meglátnak fent. Egyrészt nincs mindig kedvem ilyen távolabbi emberekkel beszélgetni, leginkább a családtagjaim, a párom és a legközelebbi barátaim miatt megyek fel, másrészt ha épp nincs időm ott lógni órákat mert dolgozom vagy akármi mást csinálok és csak felnézek mert valamelyik közeli szerettem fontos üzenetet írt, akkor nem tudok ott bájologni ezekkel az emberekkel. Kénytelen voltam beállítani hogy ne lássák ha fent vagyok.
2021. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mobilról nem szoktam kijelentkezni, így (elvileg) az ismerősöm hajnalban is írogattak utána meg jöttek a kérdések, hogy miért nem írtam vissza. Egy idő után elegem lett és inkább kikapcsoltam a láthatóságot
2021. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont emiatt. Nálam is ki van kapcsolva, ugyanez instán. Mondjuk ha olyan ember ír, van hogy eltűnök hetekre, szóval tök mindegy a státusz, így is repül a kioff.
2021. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is mind Messengeren/FB-n, és Instagram-on is ki van kapcsolva az aktív állapot. Nem is működött megbízhatóan (mint egyszer kiderült, ha az erdőn közepén buszozol, mindenhol ki vagy jelentkezve, sőt még a neted sem megy, de ha valaki rád ír, automatikusan elérhetővé ugorhatsz), de engem is inkább az zavart, hogy voltak olyanok, akik szinte már rögeszmésen azt lesték, hogy mikor vagyok fent, és azonnal írogatni kezdtek (az ilyenek többsége viszont vagy házit/jegyzetet kunyerált, vagy jött panaszkodni/mást szapulni). Egy ponton már egyik volt barátnőmtől jöttek a "látom megint elfoglalt vagy", "megint nem érsz rá visszaírni" szintű üzenetek, holott tényleg nem értem rá, csakis azért voltam fent, mert apának kellett munka miatt küldözgetnem linkeket..

Ezeket meg megelégeltem, és inkább kikapcsoltam, nagyon jó döntés volt.

2021. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!