Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Noryna Diamond tevékenységét...

Noryna Diamond tevékenységét miért nem állítja le senki?

Figyelt kérdés
Rendszeresen feldobja az internet(Tik Tok) hogy van egy magyar transznemű személy, aki követőket gyűjt azzal, hogy a saját haját leégeti, vagy mutogatja magát (odalent). Hiába jelentem a live-ot nem kerül letiltásra. Onnan átmegy az Instagramra, ahol nem tudom hogy mit csinál pontosan, mert nem vagyok a követője, de előzetesen bejelenteti a másik platformon, hogy közösülni fog élőben. Ezt a hajégetés, és a mutogatás után el is tudom róla hinni. Ezeknek a közösségi oldalaknak leginkább fiatalkorúak a célközönsége, így nem értem miért nem állítja le valaki, ez lenne a minimum gyermekvédelmi szempontból. Látszik, hogy az illetőnek mentális betegsége lehet, de akkor ezt kezeltetnie kellene, és addig nem adni a kezébe internet elérhetőséget.

2022. jan. 15. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Igazabol nem csinál ő instagramon semmi ilyesmit (live-ban semmiképp), csak elhíreszteli 5-10 percig tiktokon, hogy ez lesz, így begyűjti a követőket.

És ezt addig fogja csinálni, amíg az emberek felzabálják.

A reportolós részről nem tudok, lol gondolom nem csinál direkt semmi olyat tiktokon és nem annyi ideig, hogy baj legyen belőle. Egy másik csaj a live-jában előre-hátra mozgott ütemesen, mintha. és egész sokan nézték , még megvan a fiókja sztem

2022. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Az a lény vagy bármi is legyen ő úgy szánalmas ahogy van.

Mellé még undoritoan néz ki.

2022. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!