Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életem első házibulija nem...

Életem első házibulija nem úgy alakult ahogy terveztem? mit vétettem? többet ne menjek ilyesmire?

Figyelt kérdés

Meghívott egy osztálytárs. Nem akartam eleve menni mert a meghívottak közül konkrétan őt, a házigazdát ismertem egyedül, az összes többit max látásból vagy még úgy se.

Kétszintes kertes nagy családi ház. Kismillió ember (sacc per kb vagy 30).

Odamegyek, a házigazda nyitja az ajtót beenged, majd eltűnik a tömegben. Én leteszem a kabátom, és elkezdek ténferegni a tömegben a szobák között. A kutya se szól hozzám, egyáltalán mintha szellem lennék. Ide megyek oda megyek, innen löknek meg, onnan löknek meg, megy a jövés menés, de senki rám se bagózik.

Még ténfergek erre arra, veszek egy egy falat kaját itt ott, majd gondolok egyet veszem a kabátom és eljövök.

És ennyi. A kutya se szólt utánam hogy héé már mész?

Ennyi a sztori.

Menjek egyáltalán valaha is többet ilyesmire?


2022. jan. 16. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj bele, ilyen jelentéktelen kis senki leszel az életben is, ha már most ez van veled.Gondolom a nők is keresztül néznek rajtad.Szokjál hozzá, mert a következő 20-30 éved ilyen lesz.
2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Te mondod hogy nem ismertél szinte senkit a vendégek közül.

Akkor miből gondolod hogy bármelyiknek foglalkoznia kellett volna veled?

2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát most ez egy szimpla szar buli volt, de mondjuk csinálhattál is volna valamit, ha nem szól hozzád valaki, akkor neked kell kezdeményezni...


Velem ilyen nem fordult még elő, de mégis lett volna ilyen, akkor ettől függetlenül még mentem volna bulizni utána.

2022. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Akkor miből gondolod hogy bármelyiknek foglalkoznia kellett volna veled?"


Fogalmam sincs nem voltam még ilyen helyen. de hát nem épp az ilyenek valók ismerkedésre? ha mindenki csak azzal foglalkozik akit eleve ismer, akkor hogy születik új ismeretség?

2022. jan. 16. 14:46
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát miért nem ismerkedtel akkor? :D
2022. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell menni ismerkedni ilyen helyzetben. Senki nem fog körbeugrálni, az is ritka ha valaki odamegy, hogy téged még nem láttunk, ki vagy. Ez kb soha nincs, max akkor, ha nagyon jól nézel ki. Neked kell csapódni, bekapcsolódni valahova, ez ilyen.
2022. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na mindegy a köv "buliba" majd 99 év múlva megyek, azt elhatároztam.
2022. jan. 16. 14:51
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát miért nem csapódtál oda valakihez, kértél fel táncolni valakit, vittél valamit inni valakinek, ezzel nyitva a csevegést. Mondjuk megdícséred, hogy milyen jó a cipöje/valamilye. Ez nem túl nyomulós, de azért nyitsz valahova. Aztán bemutatkozol, megkérded, hova valósi, hova jár(t) suliba, kicsit eladod magad bénának, hogy nem ismersz senkit, bemutatna-e pár embernek.

Vagy odasunnyogsz valakihez hallgatózni, hogy miről van szó, ha konkrét téma, amihez hozzá tudsz szólni, akkor odacsapódsz, hogy "bocsi, véletlenül meg hallottam, hogy miről beszéltek...." és mondod, ami eszedbw jut a témáról.


Ha nem vevő a kiszemelted a csevegésre, odamész máshoz.

Találd fel magad.

2022. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"kértél fel táncolni valakit, "


menni alig lehetett nem táncolni... meg életemben soha 1x se táncoltam és nem is fogok.

2022. jan. 16. 14:55
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Írtad, hogy max látásból ismerted őket. Hozzám már nagyon sokszor odajöttek így, hogy láttak már suliban, buszon vagy látták hol edzek. Aztán kérdeztek róla. Ha nem eszelősen nyomulós a stílus, én mindig szivesen beszélgetek ezekről, vagy visszakérdezek.
2022. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!