Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Feladtátok a komoly kérdések...

Feladtátok a komoly kérdések kiírását erre az oldalra? Miért éreznek késztetést egyesek arra, hogy ismeretek hiányában válaszoljanak?

Figyelt kérdés

Az oldal szlogenje lehetne: "Tegyél ki kérdést! (De csakis olyat, amire tudod a választ, mert amúgy a hülye félrevezet, akarata ellenére is.)"


Komolyan, néha felszökik a vérnyomásom, ha látom egyes emberek primitív válaszait. Az előbb a közoktatás, tanfolyamok kategóriában egy nagyon okos nagyon komolyan állította a kérdezőnek, hogy a felvételin, a fogalmazásban mindenképp címet kell adni, akkor is, ha a feladatleírás nem kéri. Több gimnáziumi magyartanárt és a legtöbb iskolában is elmondják, csak azért jár pont, amit kérdeztek, amit, azért nem is vonhatnak le pontot. Aztán a vallás kategóriában a másik félnótás meg arról papol, hogy a keleti vallások minden bizonnyal a görög vallásból alakultak ki... Ha valaki politikával kapcsolatban szeretne kérdezni, objektíven, nem az aktuálpolitikai, pártokrata gyűlölködésre kíváncsi, akkor ennek ellenére is azt kapja. A családi kapcsolatok kategóriában azt hiszem 3 fickó 5 betűt nem volt képes összeolvasni és még azokat oktatták ki, akik képesek voltak erre a nagyon bonyolult feladatra. Valaki meg úgy próbál szakértő lenni matematikában, hogy egy nyomorult egyenletet nem bír megoldani. Egyszerűen néha szekunder szégyenérzetem van...


Aki valóban tág és átfogó ismeretekkel rendelkezik, az vagy nem itt keres elismerést, vagy csak néha jön fel szórakozni, meg egy-egy választ ejteni, de amikor jönnek az idióták kiosztani, akkor inkább kilép innen.


Bezzeg az olyan kérdéseket képes egy csomó értelmezni, hogy "tehes vok-e??", meg "b@ssza-e meg gyúcsáyn/viktor" stb.


Ti sem írtok ki már ide komolyabb kérdéseket? Én inkább elmegyek egy könyvtárba, vagy megkérdezek valakit az ismerőseim közül, vagy olyan oldalakról szerzek információt, ahol hozzáértők írnak/beszélnek.



2022. jan. 20. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy amolyan fiatalos-dumcsizos oldal lett az elmult idokben, a kioregedett professzoroknak most nem sok dolga van.
2022. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mi a célod évvel de ha ez a kérdésed valóban :"Ti sem írtok ki már ide komolyabb kérdéseket?", akkor nézd meg az új kérdéseket és magad is levonhatod a konzekvenciát, nem szükséges ilyen provokatív, balhéra invitáló kérdést indítani.


Bár gondolom emberedre akadsz hamarosan és jönni fognak a ringbe egy kis pankrációra.


Feszkó levezetés?

2022. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia Tibike!

No mongyad mizu iten, búfelejteni gyűtté?

2022. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én föl, de ismerkedés ügyileg is föl. Akikkel privátban beszélek, folyamatosan lelépnek, nem írnak vissza, eltűnnek. Pedig ezek akikkel 1 hétig is mindennap több órát eldumálgattam itt. Teljesen komolytalanok itt az emberek.
2022. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én barkácsolás témakörben szoktam kérdést kiírni, s noha öreg motoros vagyok, szinte mindig kapok használható válaszokat (is).
2022. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Több gimnáziumi magyartanárt és a legtöbb iskolában is elmondják, csak azért jár pont, amit kérdeztek, amit, azért nem is vonhatnak le pontot."


Kicsit összekutyultam. Telón írtam.


Több gimnáziumi magyartanárt is ismerek és a legtöbb iskolában is elmondják, hogy csak azért jár pont, amit kérdeztek. Amit nem, azért nem is vonhatnak le pontot, amennyiben nem írod le.

2022. jan. 20. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szokásom kérdéseket kiírni, azonban párszor mégis volt erre is példa. Kivétel nélkül az összes komolyabb hangvételű volt (itt és az egészség kategóriában íródtak amúgy) és 1-2 választól eltekintve szerencsére hasznosak jöttek, és segítő szándékúak.


Vannak ritka primitív válaszok/kérdések is persze, sokkal több is néha, de sajnos ez nem az oldal sajátossága. (a sajnost úgy értve, hogy már mindenhol ez a jellemző és ez a baj)

2022. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!