Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mert lehetek ennyire kedvtelen...

Mert lehetek ennyire kedvtelen,puhany szemelyiseg?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tanulni , se dolgozni , ha dolgozok ,akkor hamar elfaradok , iskola utan is elfaradok , ha megkernek valamire nehezemre esik fel allni a szamitogeptol, illetve az agybol..

2022. jan. 25. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vitaminhiányod van? Alszol eleget?
2022. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alszok eleget, olyan 8 max 9 orat szoktam..
2022. jan. 25. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Es szedsz elegendő vitamint? Mondjuk multit? A vitaminhiány tud hasonló tüneteket okozni.
2022. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez ilyen téli fáradtság. Igazából érdemes mozogni, szedni olyan vitaminokat, ásványianyagokat, amiket amúgy nyáron szed be a szervezet. Igyál esetleg több kávét.
2022. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek 4 okát ismerem, biztos van több is.

Vitamin, ásvanyi anyag hiány, D vitamin, vas, magnézium, B vitaminok.


Hormonális probléma, pl. Hashimoto.


Rossz táplálkozás és életmód.


Lusta disznó vagy. :D


A legutóbbi kettőt te tudod eldönteni és változtatni is tudsz rajta.

A többivel meg háziorvoshoz mennék.

2022. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rhodiolát próbáld ki. Én is ilyen vagyok amúgy, meg a mai fiatalok többsége. Nem, nem lustaság, hanem a jó kis élelmiszeripar. rengeteg energiát elvesz a szervezetből a méregtelenítés. Megeszel egy pizzát és a szervezet szenved 2 napig. De ezt te fáradtságként éled meg. Sokat szoktál pukizni?
2022. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!