Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor ezen az oldalon, néhány felhasználó, a saját tapasztalataid is hamisnak próbálja feltüntetni?

Figyelt kérdés

A kedvencem, amikor arról akart valami idegen meggyőzni, hogy karácsonyfa törvényszerűen lepotyog teljesen már vízkereszt előtt és hogy ne higgyek a szememnek, mert ami a nappalinkban van az csalás, mert lehetetlen, hogy ne potyogjon le... Nem törődik azzal, hogy több fajta fenyő van, több módon lehet tárolni, több helyről lehet vásárolni. A másik fenyőfazsonglőr szerint pedig kötelezően ki kell tenni a templomokból vízkereszt előtt a karácsonyfákat, mert a vízkereszt már egy másik ünnep, utána meg pláne nem szabad meghagyni. Ne higgyek a szememnek, amikor templomba megyek. Hülye vagyok, mert ilyen nincs. A másik kedvencem, amikor arról akart valami oktatást távolról sem látó meggyőzni, hogy országos versenyen, érettségin, felvételin lazán lehet maximális pontszámokat írni és hogy minden évben sok ilyen van, ez teljesen szokványos. A családomban és a baráti körömben több tanár van, tudom, hogy nem így van.


Az ilyen emberek miatt egyszerűen néha addig verném a fejem a falba, ameddig el nem ájulok és be nem törik a fejem... Nagyon nem szeretem, ha akárki hülyének néz. Azt még kevésbé, amikor valaki úgy teszi mindezt, hogy még a nevét, arcát sem vállalja fel és lehet, hogy egy troll aki más negatív érzésein élvezkedik.


Nektek mi a véleményetek, ezekről a megvilágosítókról?



2022. febr. 2. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Jaj megint itt van a karácsonyfa mániás,aki nem képes felfogni, hogy rengeteg helyen más vízkereszt előtt elvitték a házak elől a fákat és nem szétdobálták előtte azt, hanem a szél fújta szét
2022. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, ki mit mond?

Szeretek gyakorizni, de ennyire azért nem érek rá, hogy ilyeneken basszam fel magam.

2022. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jókat szoktam röhögni rajtuk. Alapvetően segíteni vagyok itt, szóval nem az én problémám, ha valaki nem fogadja meg a tanácsom. Majd lehet vergődni, ha igazam lesz, nekem oly mindegy...


A saját életemben igyekszem rendesen csinálni dolgokat, igyekszem tényekre alapozni a döntéseimet... Akinek ez nem kell, az majd megoldja magának.

2022. febr. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1.

Öhöm. Bocsánat kedves, de személyeskedés helyett felvilágosítanál arról, hogy mégis mi a lótúróról beszélsz?

2022. febr. 3. 17:52
 5/16 A kérdező kommentje:

#2.

Engem meg r*hadtul fel tud cs*szni ez az oldal, mégis a függője vagyok.

2022. febr. 3. 17:54
 6/16 A kérdező kommentje:

#3.

Tisztellek, hogy te erre képes vagy. Én itt online és személyesen is nagyon felidegesítem magam azokon, akik beképzeltek a semmire.

2022. febr. 3. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező,a személyeskedés alatt megis mit értesz? :D Jah most csináljunk akkor úgy, mintha nem tudnád miről van szó
2022. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amikor nagyon felidegesítettem magam az volt, amikor egy troll nem hitte el, hogy nem fél a kutyám a tűzijátékoktól, mert ugye a kutyák törvényszerűen félnek tőle. Az én kutyám nem lehet kivétel. Egyszerűen nagyon dühít az ilyen.
2022. febr. 3. 18:00
 9/16 A kérdező kommentje:

#7.

Milyen vízkereszt? Ok, akkor diszkréten leidiótáztál... Értem.

2022. febr. 3. 18:01
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ilyentől is nagyon fel tudom magam b@szni. Amikor idegenként azonosítgatunk.
2022. febr. 3. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!