Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 2013-2020-ig jobb volt a...

2013-2020-ig jobb volt a világ. Szerintetek is? A covid helyzet miatt lettek sokkal gonoszabbak, áskálódosabbak, rosszabbak az emberek? Vagy mi miatt volt jobb a világ régen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 08:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam a sok gonosz pletykás, hátba támadó ember miatt.
2022. febr. 5. 08:33
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Maradjunk annyiban, hogy nem kell mindent a vírusra fogni. Ezer más oka van annak, hogy mennyire ostobák, megszállottak és erőszakosabbak az emberek. Egy példa az, hogy a sok idióta kerékpárral suhan a járdán (sima járda, nincs rajta kerékpárossáv és VAN kerékpárút a túloldalt), sarkokon nem néznek be, egyik-másik suhanás közben nézi a mobilt. Alanyi jogon elvárják, hogy utat kapjanak (beszólnak hogy "kotródjál má az útból"). Ha szólva van neki, szépen vagy durván hogy túloldalt a kerékpárút, KÉPESEK megfenyegetni a másikat, miszerint agyonverik, ha nem kussol. Rengetegszer tapasztaltam már ezt személyesen. És ez csak egy a személyes tapasztalatom közül, amit minden bizonnyal más is tapasztal eleget. A rendőrség meg nem is foglalkozik vele hogy ezek az idióták a szemük láttára suhannak a járdán. Ahogy nézem internetes keresés alapján, más városokban is ez a helyzet.
2022. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert pont 13-tol? 😀 Am sztem covid nelkul is idiotak a legtobben
2022. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 2000-es évek jobb volt a világ, akkoriban normális jó emberek voltak. 2010-es évtől kezdődőt világ gonosszá válni.
2022. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2.-nak, mert ezek a viselkedésmódok már jóval a covid előtt elkezdődtek. Ez a vírus csak az okokra próbált rávilágítani. Hogy sikerrel-e? Azt ki-ki döntse el lelkiismerete szerint.
2022. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Igen, én is a 2000-es évek elejét tartom a fordulópontnak.
2022. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez mindent megvalaszol 😀


[link]

2022. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha 2020 előtt eltüsszentettem magam a buszon, nem akartak engem már a puszta tekintetekkel is megölni. Egyesek idáig süllyedtek, hogy ennyire összeszrják magukat.

Igen, sokkal jobb volt a Covid hiszti előtt minden tekintetben.

2022. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
En leszoktam venni a maszkot ha tusszentenem kell. Persze majd a maazkba xD Imadom mikor felhaborodva neznek
2022. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2010 előtt volt igazán jobb. De tény, hogy covid előtt is jobb volt a helyzet. Aki eddig hülye barom volt, meg veszekedős ... az most sem lett okosabb, sőt a gyűlölködés még aktuálisabb.

De azért ez a covid is megmutatta, hogy hiába békésebb a világ most mint régebben, meg hiába modern éra, semmire sincs felkészülve az emberiség. Korrupt mindenki, hazudik mindenki, és senki se nézi, hogy kinek mi a jó.

Csak a biznisz.

Hiába fejlődik a tudomány, a vezetők nem lettek okosabbak, mint 100 éve vagy régebben. Jött a covid és kivétel nélkül minden ország k**a hülye volt, és hülyének néztek mindnekit is.

2022. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!