Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy egyre jobban...

Normális hogy egyre jobban zavar hogy nem vagyok híres ember? Sem főnök. Csak egy tanuló akinek mindenbe fejet kell hajtania. Meg amugy sincs sok ember aki szeret.

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Utálom hogy egy osztálytársaim álltal lenézett, meg egy irigy ember is vagyok. Aki utálja a hétköznapi életet.
2022. márc. 2. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy normális. Én pont az ellenkezője vagyok, én nem vagyok fontos ember, nem is akarok az lenni. Sosem akartam főnök lenni, persze lehet, hogy rossz példákat láttam, mert egyik főnököm sem volt szakmailag rátermett és szakmailag méltányolható és szinte mindegyik csak a felettük állók kegyelméből lettek főnökök.
2022. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Mit teszel azért, hogy ismert ember legyél? Mit teszel azért, hogy esetleg jobban szeressenek?

Csak azt kapod a többiektől, amit megérdemelsz. Biztos teljes joggal néznek le téged.


És ha híres ember lennél, akkor szeretnéd a hétköznapi életet? Csak, hogy ez nem így működik.

2022. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem normális!

Az nem lehet cél, hogy híres legyél, meg főnök, ennél más iskolásként is több eszed kellene lenni. Az igen, hogy valamiben kiemelkedő, de ahhoz tenned is kell, a sikert nem adják ingyen. Mindenki sosem fog szeretni, elég, ha a családod és 2-3 barát megvan, a többiek nem számítanak.

2022. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon el vagy rugaszkodva a valóságtól. Higy lennél híres ha tini vagy?

Ahhoz tenned kellene valamit higy főnök légy, amihez meg tanulnod kell. Az ilyesmi nem hull az ember ölébe. Ha ezt hiszed nagy bukta lesz az életed. Aki okos az tanul, dolgozik, fejlődik, nem panaszkodik.

Most neked az a legfontosabb higy iskolában jól teljesít higy a magad ura legyél. Ehhez az se mindegy milyen szakmát választasz. Ja ehhez csinálni is kell valamit? Hát igen. És ez még csak a kezdet. A felnőtt élet nehezebb lesz sokkal. Szedd össze magad.

Nem biztos higy lenéznek, talán az önbizalomhiányod miatt hiszed hogy mindenkit az érdekel hogy veled mi van.

2022. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!