Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Miért tiltotok le egy...

Lányok! Miért tiltotok le egy fiút instán azért, mert csupán csak bekövette az instagram profilotokat?

Figyelt kérdés
Nem mintha olyan nagy fennakadás lenne, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy milyen válaszokat tudtok írni.
2022. márc. 18. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam még ilyet, de felteszem mert nem érdekled és így előzi meg, hogy írj neki.
2022. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem csináltam még ilyet ok nélkül. Egyszer mondjuk volt arra példa, hogy egy srác hónapokig kb. minden nap ki és be követett, és folyamatosan kaptam róla az értesítéseket, mígnem végül felidegesítettem magam rajta és letiltottam.

De úgy ok nélkül nem tiltok le soha senkit ha csak simán bekövet.

2022. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

"nem érdekled és így előzi meg, hogy írj neki."


Én legelőször arra gondoltam, hogy lehet nem mindenki akarja, hogy bárki, aki csak random beköveti, nem akarja, hogy a képei között kukucskáljon.

2022. márc. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!