Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy szerezzek bátorságot?...

Hogy szerezzek bátorságot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy ilyen kérdést már írtam egyszer, csak rosszul fogalmaztam meg.


Szóval a suli "nagy menő" balhés társasága beszélgetett. Én meg hallottam valamit a legjobb barátnőmről, meg is írtam neki. Aztán ő neki ugrott egy fiúnak onnan, akivel úgy ahogy jóba volt, hogy mit beszélt róla stb. És elküldte neki azt amit én írtam. Aztán a legbalhésabb (hozzá teszem lány) elkezdi üzenetbe, hogy megver mert én mekkora nyomorék vagyok és kussoljak. Írogattam vele, ennyi. Aztán rá írtam arra a fiúra, hogy valótlant ír rólam, mivel azt írta hogy én mindenkinek elmondtam közben meg csak egy embernek. Veszekedtünk stb.. Aztán oda jutottunk, hogy én milyen vagyok balhé közben, nem akartam nyilván ilyen kis izének tűnni, írtam hogy tudok én is szólni, ha akarok. Azt írta majd meglátja. Aztán be ismertem mert én vagyok a hibás, és normálisan bocsánatot kértem. A fiútol, de a csajtól nem.



Biztos vagyok benne, hogy lesz balhé, én pedig nem vagyok bátor. Még dadogok is (stressztől) és ebből nagyon gáz helyzetek jöhetnek ki. Meg nagyon utálom beismerni de félek is, mert azért én nem voltam még ilyen balhéban egyben sem.



Tudnátok hogyan szerezzek bátorságot, illetve hogy tűnjek bátornak. Vagy hogy veszekedjek vagy bármit ami segít. Köszi előre is



2022. márc. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szard le őket, ne állj ki senki mellett.

Nekem voltak barátaim, kihasználtak, az emberek ilyenek. magadnak felelj meg.

17F


(Amúgy arányosnak tűnsz szóval ne keseredj el, ne félj, nem csináltál semmi rosszat.)

2022. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2022. márc. 27. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én meg hallottam valamit a legjobb barátnőmről, meg is írtam neki."

Nem kellett volna.

Hallgatni arany.

De most még fiatal vagy. Majd később megtanulod...

Éppen ezeken a balhékon keresztül

2022. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebből tanultam is.
2022. márc. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!