Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt másnak is el szokott...

Itt másnak is el szokott halni az ismerkedése, barátkozása, vagy csak az egyszerű beszélgetései?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy nagyon minimális ideig tart egy-egy beszélgetés itt bármilyen témára vonatkozóan. Mitől lehet ez, ha nem feltétlen amiatt, mert hogy: A, esetleg bunkóznának a felek egymással, vagx; B, mert kifogy a témával kapcsolatos beszédtéma?

#ok #rövid beszélgetések
2022. ápr. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan igen.
2022. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért az emberek 95%a roppant unalmas és egysíkú, vagy csak nulla energiát tesz bele, tehát hamar eléritek a határokat, és onnantól nem igazán van tovább. Őszintén, több emberrel feküdtem le innen, mint amennyivel fennmaradt egy hosszútávon érdekes levelezés. :D
2022. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert az emberek többsége nem barátkozni/ismerkedni jár ide.

Én is rövidre zárom a beszélgetéseket, nem húzom tovább mint ameddig feltétlen szükséges.

Persze volt már kivétel, vele azóta is egy pár vagyunk. De alapvetően nem próbálom görcsösen fenntartani az itteni beszélgetéseket privátban, mert nem ezért járok ide.

Ha valaki ír, általában visszaírok, kifejtem a véleményem vagy plusz infót adok ha amiatt írt, aztán valahogy megkönnyebbülést érzek ha sikerült rövidre zárni és nem vár újabb privát üzenet amire megint reagálni kell.

2022. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az internetes ismerkedéseim mindig így járnak...élőben sokkal könnyebb ismerkedni én azt vettem észre (bár úgy sem egyszerű) de lényegesebben jobb mint neten.
2022. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig minden jó, aztán szép lassan eltűnik.
2022. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én 1hónapja flörtölgetek egy cuki kis csajjal..itt priviben☺
2022. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi 6#-os, de velem flörtölgetsz és 54/F alapítványi iskolai portás vagyok
2022. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is! De vannak akikkel lehet hosszabb távon is beszélgetni!
2022. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!