Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így elmenjek a buliba?

Így elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

Nem túl nehéz eldönteni, de én mégis vacillálok.:D

Lenne egy buli egy szórakozóhelyen, de zártkörűként van meghirdetve(tehát csak x suliból jöhetnek, ez direkt középsulisoknak van rendezve, hogy ismerkedjünk más suliba járó gimisekkel.) Na most a fő apropó az, hogy versenyezzünk különböző ivós játékok segítségével. Nyilván ez nem kötelező, szóval nem is ezzel lenne a baj.

Hanem: elvileg rengetegen vettek jegyet, plusz a bulizósabb barátaim úgy indulnak neki ennek az egésznek, hogy ők fűvel fával kavarni akarnak meg inni, tehát ilyen ereszd el a hajam buli lesz. Nyilván hiszek nekik, ők tapasztaltabbak(én eddig kemény 2 házibuliban voltam, csak osztálytársakkal, tehát azok light-osabbak voltak:D)

De én maximum azért mennék, hogy ismerkedjek, táncoljak, jól érezzem magam. De ha itt a többség részegre issza magát, rámászik a másikra, abból én köszi, nem kérek. Nem akarok egyedül ücsörögni a sarokban.

Ti mit tennétek a helyemben?

17/L



2022. ápr. 9. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem mennék
2022. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmesz és ha kellemetlen már ott lenni hazamesz?
2022. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj. Nem tudod megy e valaki aki hasonló hozzád? Meg amúgy zenére egyedül is eltáncolgathatsz. Aztán ha megunod lelépsz gyorsan :D


Meg ha nem akarsz versenyezni velük jófejségben, hanem csak elvagy figyeled az embereket eseményeket, néha az is szórakoztató, bár van amikor idegesítő :D

2022. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
meg ez olyan, hogy lehet szar lesz a buli, de ha érdekel, akkor otthon maradni még szarabb :D
2022. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Biztos, hogy nem mennék.

Nem vonzanak az ihb bulik...

2022. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Néhányan biztosan lesznek, akik nem értenek velem egyet, de azért elmondom, hogy mit látok az én szemszögemből. :)

Eleve nem értem, hogy miért kell középiskolásoknak szórakozóhelyen bulit szervezni. Talán hasonló helyzet volt az, amikor én ballagtam általános iskolából. Az osztály túlnyomó többsége ment a diszkóba, természetesen én nem voltam köztük. Egyetemi gólyatáborba se mentem el, mert szerintem undorító, ami ott megy. Nem is került fel az internetről rám nézve kompromittáló, +18-as kép a netre. Ismerkedni gond nélkül tudtam az egyetemen, nem volt előfeltétel hozzá a gólyatábor.


Írtad, hogy jól szeretnéd érezni magadat. Ez még akár sikerülhet is, de

könnyen rosszul is elsülhet egy ilyen alkalom. Az egész bulikázás a gátlások "levedléséről" szól, ezért is kell az alkohol. Ahol alkohol szagú lehelet van, ott általában esemény is van. Néha csak elcsattan pár csók, új apák, anyák születnek, de van úgy, hogy vér is folyik.

Szerintem nem mindenki illik egy ilyen környezetbe. Én viszonylag időben felismertem, hogy nem nekem való az efféle "kikapcsolódás". Megúsztam pár napig tartó hallásvesztéssel és annyival, hogy mások előtt szembesültem az alkohol tűrésem határaival.

Természetesen megoldható buliban is az ismerkedés... Az írásod alapján helyén van az eszed, lépésről-lépésre leírtad, hogy mik az aggályaid.Én nem javaslom, hogy elmenj, mert szerintem felesleges. Annyiból viszont jó lehet elmenni, hogy utána mindenképpen megnyugszol (ha épen megúszod), hogy semmiről nem maradtál le.

Szóval, hogy a kérdésre is választ adjak: Én nem mennék el a helyedben.

2022. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
#6 ugh. te tényleg szörnyű dolognak tartod a középiskolai bulizást? :D láttál volna akkor engem ebben az időszakbak :DDd
2022. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
#7 Netán valamelyik rész illik rád abból, amit írtam, vagy egy külön kategóriát kéne neked nyitni? :D
2022. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Az nem játszik, hogy elmegyek és ha nem jó, hazajövök. Kell belépőjegyet venni és jelenleg nekem minden egyes forint számít, spórolok a továbbtanulásomra. Nem vagyok garasaskodó, csak nem érné meg az árát, ha 1 óra elteltével otthagyom.

Egyetértek #6,én is inkább a nem felé hajlok. Most mondhatnám azt, hogy elmegyek aztán maximum eltáncikálok magamban meg talán váltok egy-két szót pár emberrel. De még ez is nehézkesnek tűnik, mert mint ahogy már írtam, rengetegen lesznek, szerintem egy papírzsebkendőt nem lehet majd leejteni.

Még egyszer köszönöm, ment a zöld mindenkinek!

2022. ápr. 9. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, ne igyal sokat, szorakozz :)
2022. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!