Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Hogyan kezeltek egy...

Lányok! Hogyan kezeltek egy erősen nyomuló részeget buliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom zenész, gyakran járunk bulikba, fellépésekre. Az esetek többségében társasággal vagyok, közel a stage-hez.

De néha ha 1 percre is egyedül vagyok, előfordul, hogy megtalál egy ilyen. Pedig fel se veszek szemkontaktust, semmi. Próbálom ignorálni, de belemászik az ilyen a képedbe. Múltkor már elnyomtam, hogy ott a párom a színpadon, nem vagyok érdekelt menjen vissza, de ezek néha nem értenek ebből.. azt figyeltem meg, hogy a biztonságiak meg ezeket bocs le se szarják. Volt, hogy többször is hozzám ért egy férfi haverom figyelmeztetése ellenére és csak akkot jött, mikor már meglökték barátaim. Érdekes. Az oké, hogy tapiz egy nőt és látszólag nagyon kivan tőle.

Álltalában ekkor felhívnak a stagere páromék, vagy "rám állítanak" valakit, de érdekelne:

Vannak bevált módszereitek, mit a legjobb tenni mondani nekik? Semmit nem találtam a témában sajnos.



2022. ápr. 15. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha szép szóból nem értenek, akkor határozottan (!) utasítsd el őket. Nálam ez mindig bevállt. Látják rajtad, hogy nem vagy elég határozott, így lehet nálad próbálkozni. Kicsit ciki szerintem, hogy kb testőrök kellenek melléd, mert saját magad nem tudod lerázni a nyomulósokat.
2022. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy a hat gyerek és a gyilkosság miatt most szabadult férjed mellett nincs időd pasikra...
2022. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nincs mellettem "testőr" Szerinted ki vagyok én Whitney Houston? :D

A barátaink, akikre rá vagyok bízva és szerintem az meg nem árt egy lánynál. Én a kemény magról beszélek Budapesten.

Most én mit kezdjek szerinted egy kigyúrt állattal a 160 centimmel? Vékony alkat is vagyok.

Nőként azért ilyet mondani nő társadnak, ne haragudj..

2022. ápr. 15. 11:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Még ehhez annyit hozzátennék, hogy nem tudod, mit váltasz ki egy részegből. Egy ismerősöm visszaszólt keményen a férfinek, mert az zaklatta a barátnőjét és megütötte nem is kicsit a lányt, maradandó nyoma maradt. Van, aki agresszívra issza magát.
2022. ápr. 15. 11:54
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
1-es vagyok. Miért, lényegében nem a barátaid a testőreid? 🙂 Én meg 152 cm vagyok, mégis elbírok a "kemény maggal".
2022. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2 amúgy a "married" és az "I'm gay" kártyákat már bejátszottam.

Úgy tűnik, jobban értenek abból, ha leszbi vagyok, minthogy házas :D kivéve, ha csaj akar nálam próbálkozni, de ők sosem agresszívek és tökre megértik a nemet, még elnézést is kér.

2022. ápr. 15. 12:02
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Jó érted, akkora pofám van, nem férek be az ajtón ha az kell. Volt már, aki hallgatott ebből, csak amikor valaki veszélyesen durván jön feléd, nem mindig működik. Mikor szó szerint levakarhatatlan és mászik bele a személyes teredbe.

2022. ápr. 15. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

attól függ, mennyire jön be.

ha nem annyira, akkor csak vmi italra hívatom meg magam

2022. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha szép szóból nem ért, akkor szoktam mindenki előtt megalázni. Sajnos ez a legjobb módszer a taperolókra és hasonlókra. Ha rájuk ordítasz és mindenki rátok néz.
2022. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Az működhet néhol, csak mikor olyan hangos a zene, hogy eleve ordítoztok egymásnak nehéz :D

Bár a testbeszédből, gesztusokból lehet rá utalni, hogy ordítasz vele.

2022. ápr. 15. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!