Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül elmenni bulizni nem...

Egyedül elmenni bulizni nem furcsa és kínos? Nem néz a környezetem hülyének? Volt, aki így ment bulizni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek barátaim, de vágyom az emberek közelségére és sz ismerkedésre.

2022. ápr. 25. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkise fogja tudni annyi ember között, hogy te egyedül mentél..
2022. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehát a 205 centis magasságommal kitűnnék a bénázásommal. :D
2022. ápr. 25. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam. De, szerintem furcsa. Furának éreztem magam és azt gondolom, az emberek is furának láttak. Nem volt jó érzés. Illetve kétszer voltam így igazi szórakozóhelyen (koncerten sokszor és ott nem is éreztem ezt furának), egyszer jól jött ki, mert valaki rögtön odajött ismerkedni és később mások is csapódtak, jól jött ki az egész éjszaka, a második borzalmas volt. Nő vagyok, na, az nagyon béna volt, tényleg a "petrezselymet árulás"... és fiatal se vagyok, szóval...á, rossz volt úgy, ahogy volt. Szerintem olyan nyomoroncnak néztek, akinek egyetlen embere sincs, akit elhívhat magával és igazuk volt. Én ugyanezt éreztem.

Kár, hogy így van, mert amúgy most is szívesen járnék szórakozóhelyre, de ezt a kinézést érzem és nem kellemes. Ezt már korábban is megírtam itt gyk-n, és valaki azt írta, csak beképzelem, senki nem tartott engem furcsának. Szerintem az se igaz, amit az első ír, az én rosszul sikerült bulim az Alteregoban volt, hát...sokáig ültem egyedül egy asztalnál (illetve egész este), biztos látták rajtam, hogy egyedül vagyok.

2022. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nőknek szerintem sokkal egyszerűbb akár egyedül is ismerkedni és barátkozni vadidegenekkel, mert csak válogatni kell a felkérők közül.

Férfiként sokkal nehezebb szerintem, mert a legtöbb nő elhajt...

2022. ápr. 25. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton én voltam. Egész jó volt,még egy csajszi is eljött velem:) csak nem kell félni ennyi.
2022. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helyszíntől és partytól is függ, ahol több ember van ott könnyebb elvegyülni. A többség leginkább magával és a saját csoportjával törődik, esetleg a zenével, ha sokan vannak nem fog feltűnni nagyon senkinek ha valaki egyedül van. Különben is a többség nem végig a saját csoportjával van, néha el is szakadnak egymástól párban vagy egyedül, pl bárpult vagy wc miatt.

Amúgy ha közvetlenebb a hely és az ottani szórakozók, még oda is lehet csapódni különböző csoportokhoz, emberekhez, kölcsönös szimpátia esetén. Buliban a többség sokkal közvetlenebb és jófejebb mint általában, szóval ha nem olyan részen vagytok épp ahol túl hangos a zene, még szóba is lehet elegyedni az emberekkel. A többi pedig már tőletek függ.

2022. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen többször mentem egyedül, pl. csajozni egyszerűbb

(nem kell bekarmolt cimborákat támogatni, ha semmi se néz ki, megyek a köv. helyre - régebben egymás hegyén-hátán voltak helyek belvárosban, stb...)


Amúgy is el lehet lenni. Törzshelyeknél előbb-utóbb lesz ismerős, vagy belebotlik az ember, vagy valami... legalábbis én anno.

2022. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!