Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet valakinek elmonda...

Hogyan lehet valakinek elmondani úgy hogy tényleg megértse ,hogy soha ne tiltson le messengeren akkor se ha nem akarok vele talizni? Mert nagyon nagyon jót tesz a lelkemnek hogy ír nekem.

Figyelt kérdés

Nem kell mindig írnia csak maradjon meg nekem mint netes támasz örökre.


Sajnos szeretet hiányos vagyok.



#Facebook #Messenger #leki támasz
2022. máj. 7. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább neked kéne sok mindent megérteni...


Támasz neked, örökre, egy nyilván viszonylag idegen? Te vágod, hogy milyen szavakkal és elvárásokkal dobálózol? Az ilyenekből lesznek az érzelmileg zsaroló, tök idegesítő üzengetők!


Családod s igazi barátaid vannak? Velük kéne inkább gyógyulnod, adott esetben szakemberhez fordulnak.

2022. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fordulnak = fordulnod
2022. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy zavaros, ahogy van.

Alapból az embert nem szokták letiltani, azt ki szokás "érdemelni". Ha letilt, azért tilt le, mert nem akarja, hogy zargasd, és nyilván ő sem szándékozik írni neked. Miért is akarna? Ha meg ír, akkor csak összezavarodsz, hogy akar tőled valamit...


Ha szeretethiányos vagy, ne másokon csüngj, hanem tegyél meg mindent azért, hogy megtanuld magad szeretni, hogy kibékülj magaddal, hogy teljes ember legyél, és akkor bevonzod a normális barátokat. De vérszívók a kutyának nem kellenek.

2022. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem magamat, nem vagyok annyira szeretet hiányos, csak annak a fiunak simán a barátja akarok lenni nem a szeretője. Sok mindenben segítségemre lehet még az a srác és nem akarom elveszíteni.
2022. máj. 7. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Kompromisszumos megoldás: felejtsd el őt, és keress egy szimpla levelezőtársat, ha nem akarsz vele személyesen találkozni, de azt igen, hogy legyen, aki írogat neked. Azonban ez is kölcsönösséget kíván, neked is kell írnod, nem csak elvárni, hogy a másik írogasson.

Nem is tudom, hogy ezt te hogyan képzelted, milyen baromság csapódott le a fejedben.

De tudod mit? Ha fizetsz, akkor készítek egy hamis profilt, úgy nem parázom, hogy zaklatsz, mert most kinézem belőled, és néha - vagy ahogy megegyezünk rád írok, nem várom el, hogy visszaírj, és mindenki jól jár, nincs csalódás, ez tiszta sor.

Mit szólsz hozzá?

2022. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Én, én, én"... tényleg szereted magad, csak a saját oldaladat nézed, a másik embert tojod le, hogy ő mit akar. Bárki is ő, megértem, ha letilt.
2022. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem már mi a pálya.

Van egy egoista csaj, aki szívesen veszi, ha táplálják az egoját, és időnként kihasználhat másokat, és van egy srác, aki beleszeretett, és mivel kosarat kapott, vagy másért csalódott, tovább akar lépni, de az egocsajnak ez nem tetszik, mert körülötte kell, hogy forogjon a világ... na meg valamikor még kihasználhatja, "hátha jó lesz még valamire".


Az egodnak tesz jót, ha ír, a lelkednek árt. A lelkednek néhány hatalmas pofáraesés kell, hogy beinduljon egy személyiségfejlődési folyamat. Az egotáplálás épp arra jó, hogy benne ragadj ebben a "mocsárban", hogy minden úgy jó, ahogy van.


Menj el önkénteskedni, segíts hajléktalanokon, menekülteken stb. Nem azért, hogy elhitesd magaddal, hogy hú de értékes vagy, az is csak egonövelés egy másik formája lenne, hanem azért, hogy rágyere, vannak nálad ezerszer rosszabb helyzetben lévő emberek.

Ki kéne fejlesztened az empátiát, mert ez baromira hiányzik belőled.

Egyébként tévedsz. Szerintem te nem szereted igazán magad. Nem tudod te, hogy mi a szeretet. Kényezteted magad, pótlékokkal igyekszel valami űrt betömni magadban, de ez nem szeretet.

2022. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
egoista, önző
2022. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
"Szia, én nem akarok neked semmit se adni, csak ki akarlak használni, írogass nekem egy életen át, szeress, rajong, imádj! Ne tilts le, mert úgy nem tudok cuki semmitmondó GIF-eket küldeni, hogy eszedbe juttassam magam, hogy megint imádj."
2022. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!