Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem üthetem meg mert lány,...

Davidatudatlan kérdése:

Nem üthetem meg mert lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah a helyzet a következő. Nagyon idegesítő, egoista, azt hiszi tud ártani nekem, színtiszta gonosz, buta, amúgy az osztálytársam. Nagyon nem vagyunk jóba, és nekem szokott menni. Nagyon kicsi, és gyenge, nem attól félek hogy bánt, csak simán nem tudok ellene mit kezdeni. Mivel lány nem üthetem meg. Hogy védekezzek ellene? Meg akarom tanítani hogy velem nem éne kikezdeni, de hogy? Mert értem hogy nem szabad megütni lányokat, de ezt az előnyt kihasználni sem szabad. Nagyon zavar. 16/F

2022. máj. 24. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Milyen beszédes felhasználóneved van... :O
2022. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Fingd le.
2022. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztályfőnökdek nem tudod ez elmondani? Csak veled ilyen ez a lány?

Nem tudsz összefogni más osztalytársaiddal, hogy kiálljanak melletted?

Nem kell mindent egyedül megoldani, nyugodtan kérj segítséget.

2022. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 nem nem, ez az én ügyem, amúgy tizedikes vagyok, senkire sem tartozik, amellett az osztály nagyon nem összetartó
2022. máj. 24. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendezzétek le a dolgot egy Shaolin leszámolás keretein belül.
2022. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Akkor itt egy video, hátha ez segít:

[link]

3-as voltam

2022. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ha eddig nem tudtam más eszközökkel elérni, hogy ne viselkedjen veled így, akkor nem biztos, hogy ezen olyan könnyű lesz változtatni. Ha azt látja rajtad, hogy ezt simán megteheti, ha tudja, hogy nem lesz következménye (nem feltétlen fizikai), akkor simán megteszi persze. Nem tudok mit tanácsolni, én leüvölteném, hogy megszeppenjen minimum.
2022. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Megütni valóban nem szabad, de lefoghatod, és nyugodtan kilökheted a teremből, ha neked megy.
2022. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha direkt irritálóan kedves vafy amikor a közeledben van, az nagyon bosszantó tud lenni, jobb bosszú, mint az ütés.
2022. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez jó ötlet, érd el, hogy beléd szeressen a kis rohadék csaj! Egyszer-egyszer dícsérd meg valamiért, biztos zavarba hoznád!
2022. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!