Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem jutnak eszembe jó...

Miért nem jutnak eszembe jó kérdések beszélgetéskor? Miért nem jutnak eszembe jó ötletek se? Max nagyon ritkán.

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Azért a kérdésed számtalan kérdést felvet.

Pl. Milyen helyzetben?

Állásinterjún?

Barátokkal? Ha igen, akkor közeli barátokkal, vagy távoli ismerősökkel?

Rokonokkal? Ha igen, közeli vagy távoli rokonok?


Netán esetleg újságíró vagy? Ez esetben elég gáz, hogy nem tudsz kérdezni!

Esetleg interjúztató főnök, valamiféle személyzetis atyaúristen vagy? Akkor is!

Ezernyi kérdésem lenne... Egyre se írtál választ. Szóval leegyszerűsítem: mi a szituáció?

2022. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátokkal, ismerkedésnél.
2022. máj. 26. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csomó jó kérdés van pedig. Láttad, milyen függőleges ma a fal? Van otthon stégetek? Szereted fordítva meggyújtani a cigit? Kilátszol egy marha mögül? Lehetett volna kétszer idejönni most is? Ha bemutatsz a szüleidnek, nem veszik zokon? Szeretsz gumit szerelni? Hiszel a vuduban? Szoktál nyitott szemmel aludni? Nem történik kicsit sok váratlan baleset éjjelente körülötted? Tudod, ki vagyok?
2022. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

1. vagyok

3: na ezek aztán az igazán használhatatlan kérdések...

2, avagy kérdező: nos, mivel a barátokkal való együttlét nem állásinterjú és nem is újságíró által készített interjú, és nem is a faggatózásról, a vallatásról, a vélemények ütköztetéséről és a másikból való kiszedéséről szól (nem arról, nem annak megvitatásáról szól, hogy Helyes-e (helyesnek tartja-e) amit Orbán, vagy épp Putyin, vagy épp bármely nyugati vezető, vagy valamely más befolyásos ember tesz, hanem a beszélgetésről... beszélgetni meg bármi olyasmiről lehet, amiről mindkét fél HAJLANDÓ beszélgetni...

A kényes, "véleményes" kérdéseket, a politikai hitvallásom nyílt kinyilvánítását pedig minden olyan esetben határozottan kerülném, ahol tudom, hogy (pláne hosszabb távon, akár évek, vagy netán akár évtizedek múlva) abból bajom lehet.

2022. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kriszpo ***** válasza:
Nem a te társaságod. Keress olyanokat, akik olyan témát tudnak felhozni, amire te is tudsz reagálni!
2022. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!