Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legkínosabb részeg...

Mi volt a legkínosabb részeg történet, ami valaha veled történt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer még tizenéves koromban annyit ittam, hogy elájultam és magatehetetlen állapotba kerültem.
2022. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Legyen elég annyi, hogy ha részegen összesz.rtam volna magam, azt simán bekommentelném, de a leggázabb sztorim annyira gáz, hogy azt nem fogom. :D
2022. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

2# Naaaa, most már kíváncsivá tettél 😀 meséld el!


Itt úgyis anonim.

2022. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anonim, de a jellegzetes sztorik alapján könnyen felismerhető a személy, szóval ha nem szeretné, nem kell :)
2022. jún. 3. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, milyen szempontból?
2022. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

4# Szerintem nincs egyedi sztori ebben a témában.


Ismertem olyan nőt aki beült a taxiba részegen és befosott majd utána összehányta magát. 😱

2022. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2


Privátban sem?

2022. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt kezdtem el ecsetelni szalagavatón, hogy hogyan dugnám meg az egyik fiatal tanárnőt. Azt pont nem vettem észre, és nem is szóltak, hogy mögöttem van.

Írtó kínos volt, ráadásul utánanég bejárni az órájára. Igazából nem volt extra, csak kínos.

Pár évre rá, elkezdtünk messengeren beszélgetni, aztán egyre többet találkozni, nyári kaland lett belőle, így ha nem is azonnal de évekre rá megdugtam.

Azóta is beszélgetünk jóba vagyunk, és sokszor nevetünk ezen a 15 eves sztorin:)

2022. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmeséltétek ezeket, jöhetnek még!
2022. jún. 3. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
A mai napig nem értem hogyan,de a lánybúcsúmon a zsebemben lévő telefonnal szétküldtem a legganébb képeket random ismerősöknek. Ez pár éve volt, szóval nem értem hogy okos telefonnal ez hogy lehet.
2022. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!