Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kevésbé vonzó külsejű emberekn...

Kevésbé vonzó külsejű embereknek valóban ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép nő,és kapom is sokszor az erre irányuló megnyilvánulásokat.

1.Bunkók velem nagyon sokszor,akár a boltban,akár az egyetemen,a munkahelyen,mindenhol.

2.Sohasem kapok bókot,még annyit sem,hogy kipihentnek látszom vagy ilyesmi.Az ellenkező nemtől sohasem kaptam dicséretet.

3.Ha szóba kerül a párkapcsolat,nem is kérdezik tőlem,mindenki tudja,hogy nincs senkim,szinte lerí rólam.

4.Sokszor tapasztaltam,hogy állásinterjún is inkább a vonzóbb külsejű nőt vették fel.

Hogyan lehetne ezen egy kicsit javítani? Rohadtul zavar,hogy mindenki a külsőm alapján ítél meg.

23/l



2022. jún. 8. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

A szépségen lehet javítani, mondjuk eljársz edzeni stb, én sem járok már mert leszarom más emberek véleményét...de egyébként ez is megoldás.


Nem tudom férfiként tök mindegy hogyan néz ki majdnem az ember nehéz...mivel minden nőt 5-en megakarnak egy nap dugni, szóval nem is értem téged miért nem ostromolnak...járj el edzeni, szolizni, sminkelj mint az állat vegyél fel k..ás ruhákat, instára posztold a feneked 10 mint a többi hülye p ennyi a megoldás szerintem.

2022. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 nem vagyok ez az instás típus,ezért nemhogy nem ostromolnak,rám sem néznek
2022. jún. 8. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ennek nagy részét te látod csak bele. A világ nem így működik.


1. Mindenkivel bunkók, az emberek mostanában így viszonyulnak egymáshoz. Szomorú, de így van.

2. Nem szokás ma már bókolni, a fiúk/férfiak nem is mernek, mert minden szexuális zaklatásnak számít. Ergo másnak sem nagyon bókolnak.

3. Nem szokás kapcsolatról kérdezni egymást nálunk sem.

4. Állásinterjún lehet, hogy mondjuk 10%-ban számít ez is, de van még ott 90% más is, ami számít, ezen is érdemes lenne elgondolkodni. (Persze a százalék változhat arról függően, hogy hova jelentkezel, mert értelemszerűen pl. ha modellnek, akkor 99%-ban fog számítani a kinézet.)


+1: 23 évesen ne lányként, hanem nőként gondolj magadra, és sok gondod azonnal megoldódik.

2022. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Bármelyik nőből lehet vonzó nő és bármelyik férfiból lehet vonzó férfi.


A kulcs azon van, hogy mennyit adsz magadra.

Szép fehérek a fogaid?

Homokóra alkatod van vagy legalább eljársz edzeni?

Figyelsz arra, hogy mit eszel? Sok zöldség-gyümölcs, fehérjében, összetett szénhidrátban, rostban és telítetlen zsírsavakban gazdag étrend?

Minden nap megmosod jéghideg vízzel az arcod?

Fürdés utáni utolsó lépésként mindig megmosod jéghideg vízzel az arcod?

Aktív életet élsz? (Nem, nem a bulizásra gondolok, hanem mondjuk nem ülsz egész nap punnyadva a telefont nyomkodva pl., vagy szarni is autóval jársz ilyenek stb..)

2022. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
#4 én még az öltözködést is írnám és akkor kb. minden klappolna. Tényleg nincs ronda ember csak igénytelen!
2022. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%

Szia!

Szerintem ez nem feltétlen a külsőd miatt van. Igaz, van aki tényleg bunkóbb egy kevésbé szép személlyel, de szerintem az esetek többségében nem ez van.

Én egy nagyobb(100kg) lány vagyok. Nem rég kezdtem észrevenni, hogy kedvesebbek velem az emberek, mosolyognak, ha beszélek velük, többször odajönnek hozzám mondjuk útbaigazításért, segítséget kérni, ilyesmi. Észrevettem, és örülök is neki. Elkezdtem gondolkodni, hogy vajon miért van ez.

Rájöttem, hogy mostanság én is kedvesebb vagyok. Nemrég volt egy nagyon rossz napom, egész nap a sírás határán voltam, goromba arccal néztem végig, és nem túl kedvesen beszéltem azzal, aki velem volt. Akkor megint visszajött az, mint előtte, az hogy nem olyan kedvesek velem az emberek. Ezen kívül viszont sokat mosolygok, van hogy csak úgy sétálás közben is, kihúzott háttal járok, udvariasan beszélek az emberekkel, kedvesen, az idősekkel tisztelettudóan, stb., és rengeteg a változás.

Igaz, kb. egy éve csináltatom a szemöldököm, használok szempillaspirált és rúzst, viszont most egy fél év alatt jött fel rám 10 kg.

Nem hiszem, hogy a külső, vagy csak a külső miatt bánnak úgy veled az emberek, ahogy. Ezt nem úgy értem, hogy bunkó lennél vagy ilyesmi, csak lehet, hogy rossz a hangulatod, nem vagy megelégedve magaddal, és ezt észreveszi a környezeted.

2022. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

1: az önértékelésedet csak saját magadtól teszed föggővé. Ez minden magabiztos embernél így van. A boldogság és az önbizalom egyszerűen csak gondolkodásmód kérdése. Kezdésnek: asszertivitás


2: a külső bizony tényleg fontos, és tényleg sokra megy az ember vele. Szerencsére lehet dolgozni rajta. Heti 3x edzés +étrend. Nincs jó melled? Akkor legyen jó feneked! Ilyen egyszerű... rossz a tartásod? Erősítsd a megfelelő tartóizmokat!


Kell a jó testtartás, és kell a jó magabiztosság is. A kettő együttesen kell ahhoz, hogy szimpátiát kelts másokban. Tessék elmenni személyi edzőhöz, vagy legalább csoportos edzésre, és tessék dolgozni magadon, ne csak nyafogj!


3: tehát már csak azt kell megértened, hogy mi alapján éreznek szimpátiát az emberek egy másik emberrel szemben.


Ehhez Deamarais: Első benyomás c. könyvet javaslom. Egy jó kis összefoglaló a helyes kommunikációhoz. Jelmondat: tanuld meg úgy önmagadat adni, hogy az másoknak szimpatikus legyen. ...Mármint ezt én mondom így a témával kapcsolatban, ezt kell szem előtt tartani. Csak akkor lehetsz hiteles, ha önmagadat adod. Ha belecsúszol egy szerepbe, az gyorsan lejön, és ellenszenves lesz. Ezt tartsd jól észben!


Ö: lényegében a kommunikáción múlik a nagyobb rész, ha barátkozásról van szó, és kinézeten, ha inkább szerelemről. A lényeg egyértelműen az, hogy legyen egy magabiztos kisugárzásod, ez pedig úgy jön össze, ha mind a kommunikációd (kiemeltképp a testbeszéd), mind az önbizalmad, mind a testképed rendben van.


És persze, igen, a genetika egy nagy szemétláda, neked extrém nehézre állította be a gép ezt az élet nevű játékot, ahol a grafika nagyon jó, a játékélmény meg általában xar... de végig kell vinni, akkor meg már maxold ki a karakteredet, aztán verj oda a főbossnak, és uralkodj! 😉

Így működik...

2022. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, kifejezetten duci, a haja sem szép (bár ápolt), az arca átlagos. Baromi jó a szövege, és mindenhol előzékenyek vele. Ő nekem elmondta,hogy neki ez jutott, a nővére "a szép", így neki már csak az jutott, hogy ő legyen "a jópofa". Én sok helyen voltam ezzel a csajszival, én átlagos testalkatú vagyok, szép arcúnak, dekoratívnak mondanak, de mégis ha ketten mentünk (kajálni valahova, vagy ügyet intézni, vásárolni), mindig ő vitte a prímet, engem észre sem vettek mellette:)

Gondolom, ennyit jelent az extra jó kommunikáció.

2022. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Erdekes
2022. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, valoban ennyire nehez. Nem kerdes, tuti biztos. Mar csak az en peldammal elve is, habar lehet nem pont errol kene beszelnem de nekem az a tapasztalatom ferfikent hogyha adok magamra igenyesebben nezek ki, tiszta es apolt vagyok, jo a hajam akkor sokkal inkabb talalok ismerkedesre vevot mint akkor ha nem csinalok magammal semmit se. Sot odaig elmegyek hogy amikor nem kezdtem magammal semmit se a kutyat se erdekeltem(mintha ott se lettem volna szamukra), ha meg a leheto legjobb formam hozom, mindenki velem akart baratkozni.
2022. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!