Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg lehet olyan profán...

Tényleg lehet olyan profán módon ismerkedni, mint ahogy az alábbi kérdés alatt írják?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


2011-es a kérdés ugyan, de akkor is olyan aranyos, szinte elképzelhetetlen történetek. Esetleg leírhatod te is a saját ismerkedő sztoridat!



2022. jún. 12. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem éppen hogy teljesen normális történetek, semmi hihetetlen nincs bennük.

A rengeteg kapcsolat véletlenül indul, és nem feltétlen ismerkedési szßandßekkal.

2022. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ezek a normális, átlagos ismerkedési módok.
2022. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen hétköznapi sztorik. Én ennél sokkal furább módon is jöttem már össze.

Mondjuk a robogós tényleg szupercuki.

2022. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik cuki. De jó lenne hallani ilyenekből mostaniakat is.
2022. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akinek van ilyen sztorija, az ossza már meg velünk, mert engem is érdekel!
2022. jún. 12. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk egy másik városba egy koncertre, de nem tudtok a pontos helyet, ismeretlenek voltunk ott. Az unokatestvérem (fiú) megszólított egy srácot, hogy tudja-e hová kell menni, kiderült, hogy ö is oda készül. Egy ideig beszélgettek, utána engem is bemutatott az unokatestvérem neki, ö lett a férjem.
2022. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves sztorik, jó olvasni ilyeneket is. Szerintem jó, hogy valaki feldobta ezt a témát, mert legalább néhány percre "kikapcsol" a hétköznapi robotból, és segít felidézni régebbi emlékeket.
2022. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne, hogy a kérdezö szerint mi a "nem profán" ismerkedési mód, mi szerinte a normális? Mert ezek e történetek mindegyike teljesen rendben van, némelyik érdekesebb az átlagnál, de nincs benne semmi "profán!


Én egyébként úgy jöttem össze a párommal, hogy alacsony( 150 cm) nöként a csomagomat fel akartam tenni a vonaton a csomagtartóba, csak nem értem el, ö meg egyszerüen kivette a kezemböl és odatette. Természetesen megköszöntem, elkezdtünk beszélgetni, és mire odaértünk, ahová készültünk (250 km), addigra megegyeztünk, hogy a beszélgetést folytatjuk egy kávé mellett.

Utána mindenki ment volna a saját szállására, és ötszöri elköszöngetés után mindig kiderült, hogy egy irányba tartunk, a végén pedig lakásszomszédok lettünk teljesen véletlen.

Ez után már természetes volt, hogy naponta találkozgattunk, és idöközben össze is házasodtunk.

2022. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindig elképzelhetetlennek tartottam, hogy így is lehet ismerkedni, mert velem még sosem történt ilyen, viszont nagyon jó olvasgatni, hogy igenis létezik!
2022. jún. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!