Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem hagynak engem...

Miért nem hagynak engem nevetni a suliban? Meg akárhol vagyok ismerősök, rokonok, barátok, mindig azt mondják hogy kuss és hogy ne nevess nem adtam rá engedélyt. De ha meg sírok az van hogy mi a fenének bőgök. Más meg nevethet kedvére nem szólnak rá.

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják tanuljak, pedig négyes tanulo vagyok, mindenki azt mondja körülöttem anyámon kivűl ,hogy egy nagy nulla vagyok, pedig dolgozok is suliba is járok, kedves vagyok az emberekkel, nem nézek le senkit, De világ életemben mindenki utolsó szar alaknak tartott. Nem vagyok csúnya lány se pedig, mindenkinek igyekszek kedvébe járni mert ha nem akkor még jobban elkezdenek bántani. Néha szoktak jót is mondani rólam, de azt csak a hátam mögött mondják a jót a szemembe mindenki mer rosszat mondani, hiába van nagy szám ha kell csendben is tudok maradni magyarul akármit akárhol csinálok mindig rossz vagyok mindenkinek.

2022. jún. 12. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkor legalább a jót a szemembe mondanák és a rosszat a hátam mögött az még elmenne. De fordítva nagyon szar.
2022. jún. 12. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnyomnak.

Komplexusuk van, rajtad akarnak nagyembernek látszani.

Sok csajszi egy idő után ezt megunja:

[link]

2022. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pont az hogy most nem nagyképüségből de elég edzett is vagyok, sokat tornázok és küzdő sportra is járok, ráadásul emellett még nőiesen is öltözködök izlésesen sminkelek is.
2022. jún. 12. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet idegesitoen vagy hangosan nevetsz vagy oda nem illoen stb kerdezd oket
2022. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!