Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A párodról mindent tudsz?

A párodról mindent tudsz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindent tudok.
Nem, tudok mindent.
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát sok válaszlehetőséget nem adtál. Ez egy sakk matt szituáció :D
2022. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen én mindent tudok róla, nem létezik én meg igen. De nagyon szeretem őt, néha kérek rá áldást istentől hogy b..za meg ő, lehet azt is csinálja, és ezért nincs velem.
2022. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mindent megtudtam, ezért szakítottam. Külsőleg gyönyörű volt, belsőleg nem annyira.
2022. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeletbeli párom van, de még így is titkolózik előttem. :( Az az érzésem, hogy nem en vagyok neki az első.
2022. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
25 éve élek házasságban. Sok mindent nem tud rólam a férjem. Én sem vallattam sosem a múltjáról. Vallom, az ember akkor is külön személy ha párja van.
2022. jún. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok mindent nem mondtam el magamról a nyomorult aljas exemnek. Jól tettem.
2022. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is szeretnék, egy kis intimszféra jár mindkettőnknek, hasonlóan gondolom mint az 5-ös válaszadó. Mi 13 éve vagyunk együtt, abból 8 éve házasok. Persze a másik múltjának nagy horderejű eseményeit ismerjük,de nem kell mindent tudni. Nincsenek csontvázak a szekrényben, apró, számomra kedves, szórakoztató dolgokba nem avatom be, számára ezek érdektelenek. Nem fárasztom a kertészkedés mániámmal, női dolgokkal, barátnős beszélgetésekkel.
2022. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Két ember bármennyire szereti egymást, ez szinte lehetetlen. Például ha nem mondom el neki, hogy a bölcsiben utáltam a tökfőzeléket, vagy az oviban elhagytam a hajgumimat, akkor már ugrott is az egész. Nyilván a fontosabb dolgokat tudjuk egymásról, de azért az, hogy mindent...
2022. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy idős családtag, hosszú házassággal a háta mögött azt mondogatta :

"olyan az ember titok nélkul,mint egy vár kazamata nélkul"..


Nagyon,de nagyon igaza van !

2022. júl. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!