Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szülők segítségét szeretném...

Szülők segítségét szeretném kérni (leginkább)! El merjem engedni a 15 éves gyermekemet egy házibuliba, vagy még várjak egy-két évet vele?

Figyelt kérdés

A 15 éves fiam elmondta nekem, hogy a barátai szerveznek egy házi bulit, majd megkérdezte, hogy elmehet-e?! Nyilván tudom, hogy ott valószínűleg nem lesz józan.

Nem szeretném megbántani, ezért kérem a segítségeteket.



2022. júl. 8. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szia. A felnotte valas egyik alappillere ez (is). At kell esni ezen. A gyerekkel egyutt. Menjen csak. Baratok kellenek, a buli pedig fiatalon az igazi. Kerd meg ot, hogy vigyazzon magara. Legyen otthon mikorra otthon kell. Ha nincs, sem kell megijedni, azert akkor cseszd le. 🙂 igen.. 15 eves had menjen. Gondolom uj baratai vannak, mert 9.-es lehet. Kerlek ne hozassatok ot zavarba. Ha jol neveltetek, akkor minden okes lesz. Ha bebaszik, azt viselje masnap becsulettel es ennyi 😛
2022. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi elengedtük, de csak azért, mert a szervező gyerek szülei otthon voltak egy szinttel feljebb és ismerjük a családot.

Egyébként nem mehetett volna.

Olyan meg nincs, hogy a mai világban, amikor nála a telefon, szó nélkül nem jön haza arra az időre, amit megbeszéltünk.

De ez nem csak nála elvárás, ha mi azt mondjuk, hogy X órára otthon vagyunk, akkor vagy X órára otthon vagyunk. Akadályoztatás esetén telefonálunk.

2022. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne? Csak beszéld meg vele, hogy hol lesz a buli, és hogy azért ne filmszakadásig vedeljen. Ha meg gond van, hívjon nyugodtan.
2022. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló, köszönöm szépen, ment rá a pipa

Kedves 2. válaszoló, általában mindig ír, hogy minden rendben van, de arra is ment a pipa.

2022. júl. 8. 21:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, a helyet nyilván megkérdezném tőle, de azt, hogy mennyit igyon, sajnos nem tudom megszabni, vagyis valószínűleg úgyse annyit inna, de arra is ment a pipa.
2022. júl. 8. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Engem elengedtek anno. Akkor vesztettem el es 3 evig voltam a csajjal. Biztos nem bocsajtottam vna meg ha ezt elcseszik nekem
2022. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
15 éves lányomat elengedtük, most először. Elvittem a helyszínre és érte is mentem időre. Tudtuk a pontos címet és a résztvevőket is, volt nyolcadikos osztálytársai szervezték. Úgy gondoltuk, hogy most már engedni kell néha ide oda, ha nem akarjuk, hogy szökdössön, hazudjon.
2022. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engedd el nyugodtan, nem lesz baj.
2022. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És arról van valami elképzelésetek Kérdező, hogy hogyan kerül haza?

Mert egy ittas 15 éves az éjszakában elég sok veszélynek van kitéve.

2022. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ottalvóst szerveztek, de ha baj lenne hívna, és azonnal mennék érte
2022. júl. 9. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!